PUBG 150 bin dolarlık turnuva banner.
Dijital Yaşam

PUBG MOBILE, 150.000 Dolar Ödüllü Yarışmasını Duyurdu

Geçtiğimiz saatlerde duyurulan ve Xiaomi sponsorluğunda gerçekleşecek PUBG MOBILE Pro Ligi EMEA (PMPL) Şampiyonası’nda dünyanın birçok bölgesinden katılan takımlar, 150 bin dolarlık ödül için yarışacaklar.

Oyun alanında önemli şampiyonalardan biri olaraka görülen PUBG MOBILE Pro League’de; PMPL CISPMPL Türkiye, PMPL Batı AvrupaPMPL Arabistan, PMCO Afrika’nın lider takımları ve EMEA Ligi 2020’nin şampiyon takımı bulunacak.

E3 2021 Oyun Festivali Sona Erdi: İşte Ödül Kazanan Oyunlar
Detayları Keşfedin

Türkiye’den Üç Takım Katılıyor

Dikkat çeken şampiyonanın 1. Sezonu’na CIS bölgesinden üç takım katılırken, PMPL Türkiye’yi ise Next Rüya Gaming, World Of Wonders ve Futbolist ekipleri temsil edecek. PMPL Batı Avrupa’dan katılımcılar Panda, Destiny ve GODSENT takımları da şampiyonada yer alacak gruplar arasında. Ayrıca EMEA Ligi 2020’nin kazananı Natus Vincere de şampiyonaya katılacak bir diğer ekip olarak öne çıkıyor.

PUBG

PUBG MOBILE Pro Ligi EMEA Şampiyonası’nın 1. Sezonu’nu 24-27 Haziran tarihleri arasında PUBG MOBILE’ın Türkçe yapacağı yayınıyla izlemek mümkün. Yapılacak olan yayınlar her gün saat 19.00’da başlayacak.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler