Dijital Yaşam

Philips, Yeni Ürünleri için Beklenen Tarihi Açıkladı

Bu yıl 130. yaşını kutlamaya hazırlanan ses ve TV devi Philips, geçtiğimiz saatlerde yaptığı basın duyurusu ile yeni etkinliğinin tarihini açıkladı. Yeni ürünlerini duyuracağı etkinlik, online olarak gerçekleşecekken tanıtılması beklenen cihazlarla ilgili iddialar şimdiden ortaya atılmış durumda.

31 Ağustos’ta gerçekleşecek etkinlik ile birlikte şirketin bir süredir merakla beklenen yeni OLED TV serisini duyurması bekleniyor. Aynı zamanda tanıtılacak OLED TV başta olmak üzere birçok farklı televizyon modeli ile uyumlu ses cihazlarının da aynı etkinlikte karşımıza çıkması muhtemel.

Philips, Yeni Spor Kulaklıklarını 2021 Yılının İlk Yarısında Tanıtacak

Philips, Yeni Spor Kulaklıklarını 2021’in İlk Yarısında Tanıtacak
Detayları Keşfedin

İşte 31 Ağustos’ta Tantılacak Philips Ürünleri

Geçtiğimiz Eylül ve Ocak aylarında da bir benzeri yapılan Philips etkinliği online olarak gerçekleştirilecek. Halka açık olmayan etkinlik boyunca tanıtılacak yeni ürünlerle ilgili soru-cevap oturumları da düzenlenecek. Ne zaman başlayacağı şimdilik bilinmeyen etkinliğe birçok farklı ülkeden kişiler davet ediliyor.

Philps Fidelio B5
Philps Fidelio B5

Basın açıklamasında tüm bu bilgilere ek olarak tanıtılacak olan ürünlerle ilgili detaylar de verilmekte. OLED olması beklenirken OLED+ ekranlara sahip olacak olan yeni TV serisi etkinliğin en dikkat çekecek ürünü olarak görülürken beklenirken şirketin yeni bir serisi daha duyurulacak.

Hem kulaklık hem de soundbar türünde farklı cihazlara sahip olan Philips Fidelio serisinin yeni üyelerinin tanıtılacağı etkinlikte bunların haricinde nelerin tanıtılacağı ise şimdilik bilinmiyor. Aynı zamanda şirketin CEO’su Kostas Vouzas da etkinlik ile ilgili açıklamalar yaptı.

“Sonbahar 2021 online etkinliğimizde yeni nesil Philips TV & Sound ürünlerimizi ortaya çıkarırken; daha büyük, daha iyi ve daha eğlenceli olması için online etkinlik tarzımızı geliştirmeye devam ediyor ve bu trendi sürdürebileceğimize inanıyorum.”

-Kostas Vouzas, Philips CEO’su
TP Vision, 5. Nesil Yapay Zekaya Sahip Yeni Televizyonlarını Tanıttı

Etkinlikte tanıtılması beklenen ürünler daha şimdiden birçok farklı kişiyi heyecanlandırırken ürünlerle ilgili ilerleyen günlerde daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor. Nelerin olacağını ise 31 Ağustos tarihindeki etkinlik gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler