Aygıtlar

Philips, Dikkat Çeken Özellikleriyle Yeni Hue Modellerini Duyurdu

1891 yılından beri ürettiği cihazlar ile kullanıcıların popüler tercihlerinden biri olan Philips, geçtiğimiz saatlerde yeni bir basın açıklaması yaptı. Duyurusunda Philips Hue serisinin yeni modellerini tanıtan şirket, modeller ile birlikte birçok farklı özelliği de getiriyor.

Farklı ışık kombinasyonlarından daha da genişleyen renk yelpazesine tüm bu yeni özellikler ile kullanıcılara çok daha iyi bir deneyim sunmayı hedefleyen Philips’in yeni modellerinin yakında Türkiye’de de satışa sunulması muhtemel.

Philips, Yeni Ürünleri için Beklenen Tarihi Açıkladı
Detayları Keşfedin

İşte Yeni Philips Hue Modelleri ve Özellikleri

Sevilen akıllı ampul serisinin yeni seçenekleri arasında bizleri ışık, şerit ve lambalar karşılıyor. Bunlara ek olarak Philips’in “ışık tüpü” olarak adlandırdığı yeni bir model serisinin de ilk ürünü tanıtılmış durumda.

Filament tasarımındaki Hue modellerine ayrıyaten mum şeklini de eklenmişken şamdanlıklara tam uyan yeni mum görünümünün sonbaharda son satanlar listesine girmesi hedefleniyor. İlk kez karşımıza çıkan ışık tüpü modeli ise televizyonların altına konumlandırılmakta.

Televizyondaki görüntü ve renklere göre değişiklik gösterebilen ışık tüplerinin farklı bir ambiyans yaramayı vaat ediyor. Aynı anda farklı renkleri gösterebilme özelliği ile dikkat çeken Signe modelleri ise masa versiyonları ile kullanıcıların karşısına çıkmakta.

Farklı tarihlerde satışa çıkacak olan yeni Hue modellerinden bazıları daha şimdiden raflardaki yerini almış durumda. Ekim ayının başlarında piyasaya sürülecek ayrı modellere ek olarak geriye kalan yenilikler ise 2022’nin başında satışa sunulacak.

Tüm dünya ile aynı anda Türkiye’deki kullanıcıların da karşısına çıkacak olan yeni Hue modelleri yenilenen uygulama ile kontrol edilebiliyor. Hem yeni Hue seçeneklerine uyumlu hale gelen hem de dinamik renk özelliğini beraberinde getiren yeni güncelleme, güneş ışığına daha yakın tonlara da sahip hale gelmekte. Tüm Hue yeniliklerinin kullanıma sunulacağı 2022 başında ise uygulamanın büyük bir güncelleme daha alması bekleniyor. Nelerin olacağını ise zaman gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler