Uzay ve Havacılık

Pentagon, Piramit Şeklindeki UFO’lar Hakında Açıklama Yaptı

Geçtiğimiz günlerde, Jeremy Corbell adlı bir belgesel yapımcısı; piramit şeklindeki bir cismin uçtuğu videoyu internette paylaşmıştı. ABD’nin, bir savaş gemisinden çekildiği idda edilen görüntü; geminin üzerinde dolaşan tanımlanamayan uçan nesneleri (UFO) gösteriyordu.

Bir ABD Savunma Bakanlığı sözcüsü, sızdırılan bu görüntülerin ABD’li bir donanma personeli tarafından çekildiğini doğruladı. Böylelikle donanma gemisinin etrafında gezen, piramit şeklindeki UFO’nun bulunduğu videonun gerçek olduğu da anlaşılmış oldu.

NASA’nın Tarihi Helikopteri Ingenuity, Mars’a İndi: İşte Sıradaki Adım
Detayları Keşfedin

İşte Piramit Şeklindeki UFO’nun Bulunduğu O Video

Söz konusu video, aslında ilk olarak Jeremy Corbell adlı bir belgeselci tarafından paylaşılmıştı. Ayrıca internette hızla paylaşılan video, Twitter üzerinden 4.400’e yakın beğeni almış durumda. Görünüşe göre bir tür gece görüş ekipmanıyla çekilmiş olan video, bir donanma gemisinin güvertesinin üzerinde havada asılı duran üçgen veya piramit şeklindeki nesneleri gösteriyor.

Ayrıca video ile ilgili olarak Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı Sözcüsü Sue Gough, konuyla ilgil açıklama yaptı. Gough, videonun bir donanma gemisinden çekildiğini doğruladı.

“İnternette ortaya çıkan fotoğrafların ve videoların donanma personeli tarafından çekildiğini doğrulayabilirim.”

Sue Gough, Pentagon Sözcüsü

Videoyu paylaşan belgeselci Corbell, ayrıca videonun Temmuz 2019‘da çekildiğini söylüyor. Görünüşe göre başlangıçta drone sanılan nesnenin, daha sonra Güney Kaliforniya kıyılarında bir ABD savaş gemisine saldırdığı rapor edilmiş.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler