Dijital Yaşam

Özellikleriyle Dikkat Çeken Yeni Sosyal Medya Uygulaması Poparazzi Duyuruldu

Bu haftanın başlarında, TTYL Inc. tarafından kullanıma sürülen Poparazzi adlı uygulama, kullanıcıların ilgisini çekiyor. Uygulama çok yeni olmasına rağmen App Store’da birinci sıraya yerleşmiş durumda.

Poparazzi hedefini, “Kullanıcıların kendi çektiği fotoğraflarını yayınlamalarını engelleyerek sosyal medyada mükemmel olma baskısını ortadan kaldırmak.” olarak açıklıyor. Ve sizin uygulama içerisinde fazla vakit harcamanızı istemiyor.

Instagram Beşten Fazla Hesaba Giriş Yapmak İsteyenlere Özel Özelliğini Sundu

Instagram, Yeni Hikayeler Özelliğini Duyurdu
Detayları Keşfedin

Takipçi Sayısı Gözükmüyor

Uygulamada, kişilerin takipçi sayısı gösterilmiyor. Sadece gönderileri kaç kişinin gördüğü ve kaç kişinin emoji ile tepki verdiğini belirten sayılar bulunuyor. Poparazzi, sizin paylaşımı yaptıktan sonra arkadaş ortamınıza dönmenizi istiyor.

Poparazzi, Andreessen Horowitz liderliğindeki bugüne kadar 110 milyon dolar toplayan Dispo ve ses tabanlı sosyal uygulama uygulaması Clubhouse da dahil olmak üzere geçen yıl hızla popülerlik kazanan bir dizi yeni sosyal medya girişimi arasında yer alıyor. Poparazzi’nin lansmanı, daha fazla insanın COVID-19 aşılarını alması ve toplumun yeniden açılmaya başlamasıyla geldi. SignalFire Ana Yatırımcısı ve İçerik Başkanı Josh Constine’e göre, Poparazzi yaz için mükemmel bir uygulama olabilir.

Şu anda herhangi bir hesap silme seçeneği olmadığı için kullanıcılar Poparazzi’ye temkinli yaklaşıyor. Aynı zamanda sadece iOS cihazlar için erişilebilir olan Poparazzi’nin, yakında Android uygulama marketine de eklenmesi bekleniyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler