OnePlus 9 Pro
Dijital Yaşam

OnePlus’dan Kullanıcıları Sevindirecek Türkiye Adımı

Çinli telefon üreticisi OnePlus’ın modelleri, bir süredir Türkiye’de satılıyordu. Geçtiğimiz günlerde Türkiye sitesini açan OnePlus, şimdi de sitesine bazı telefon modelleri için satın alma düğmesi ekledi. Anlaşılan şirket, Türkiye pazarına resmi olarak girmeyi planlıyor.

Geçtiğimiz hafta Türkiye sitesini açan OnePlus, şimdi de sitesine bazı telefon modelleri için satın alma düğmesi ekledi. Modellerin fiyatları şimdilik Euro cinsinden gösterilirken, satın alma düğmesine tıklandığında ise bir uyarı karşımıza çıkıyor.

OnePlus, Oyuncular için Üretilen Gaming Triggers Aksesuarını Tanıttı
Detayları Keşfedin

İşte OnePlus’ın Türkiye Sitesi

Şu anda yayında olan sitenin, gerek bazı sayfaların eksikliğinden, gerek de bazı yazıların Türkçe’ye henüz çevirilmemesinden dolayı şimdilik geliştirme aşamasında olduğu kolayca anlaşılabiliyor. Şimdilik sitede birkaç telefon modellerinin yanında Destek ve Hakkımızda gibi bazı sayfalar yer alıyor.

Telefon modellerinin bulunduğu sayfada ise; tam dokuz adet OnePlus modellerinin görselleri, ve satın alma düğmeleri bulunuyor. Satın alma düğmelerine tıklandığında ise “Bu sayfa şu anda bölgenizde kullanılamıyor” uyarısı karşımıza çıkıyor.

Böylelikle OnePlus’ın Türkiye sitesi üzerinden telefon satışına başlayacağı ortaya çıkmış oldu. Şu anda, Türkiye sitesinin ne zaman tam anlamıyla kullanıma açılacağı bilinmiyor; ancak sitenin önümüzdeki haftalarda tam olarak faaliyete geçmesi bekleniyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler