Aygıtlar

OnePlus, Oyuncular için Üretilen Gaming Triggers Aksesuarını Tanıttı

Çinli teknoloji devi OPPO’ya bağlı olan OnePlus, geçtiğimiz saatlerde yaptığı basın açıklaması ile yeni oyuncu aksesuarını tanıttı. En yeni OnePlus 9 serisi başta olmak üzere birçok akıllı telefon ile uyumlu olan Gaming Triggers adındaki aksesuar yurt dışında oldukça uygun bir fiyat etiketine sahip.

İlk olarak sadece belirli ülkelerde satışa sunulan OnePlus Gaming Triggers, tıpkı oyun kumandaları gibi bir tasarıma sahip. Çalışma mantığı da yine oyun kumandalarına benzeyen aksesuar daha şimdiden birçok oyuncunun dikkatini üzerine çekmiş durumda.

Merakla Beklenen OnePlus 9 Tanıtıldı: İşte Özellikler ve Fiyat
Detayları Keşfedin

İşte OnePlus Gaming Triggers’in Tüm Özellikleri ve Fiyatı

OnePlus kurucu CEO’su Pete Lau’nun resmi Twitter hesabı üzerinden duyurulan yeni Gaming Triggers tıpkı bir kılıf gibi kullanılıyor. Akıllı telefonun kılıfının yerine oturan aksesuarın iki tarafında da iki buton bulunmakta. Bu butonların ise farklı işlevleri mevcut.

OnePlus Kurucu CEO’sunun Tweet’i

Arkada yer alan butonlar; PUBG Mobile, Call of Duty gibi oyunlarda tetik işlevi görüyor. Diğer iki butonun ne işe yaradığı şimdilik gizemini korurken açıklanan bilgiler arasında kritik bir kullanım uyarısı bulunuyor. Bu uyarıda ise OnePlus, aksesuarı kullanmadan önce ekran koruyucu var ise kaldırılmasını istemekte.

Oldukça hassas olduğu aktarılan Gaming Triggers, en iyi deneyimi ekran koruyucusu olmadan verebiliyor. Aynı zamanda daha uzun ömürlü bir kullanım için ekran koruyucunun olmamasını öneren şirketin yeni aksesuarı bu nedenle daha az tercih edilebilir.

OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro | OnePlus

İlk aşamda Hindistan’da satışa sunulan OnePlus Gaming Triggers’in fiyatı ABD doları ile 15$. Ülkemizde satışa sunulması durumunda vergiler hariç 125 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olacak aksesuarın vergilerle birlikte 200 TL’ye varan bir fiyattan satılması bekleniyor. Nelerin olacağını ise zaman gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler