Netflix Deneme Sürümü
Dijital Yaşam

Netflix, Yeni Türk Yapımını Duyurdu: İşte Yayın Tarihi

Her geçen gün yeni yapımlar ile abonelerinin karşısına çıkan Netflix, geçtiğimiz dakikalarda bir basın açıklaması yaptı. Gerçekleştirdiği duyuruda yeni bir Netflix Orijinal Türk Yapımı için hazırlıklara başlandığını duyurdu.

Berkun Oya’nın hem yazıp hem de yönettiği film, oldukça köklü bir ailenin geçmişten günümüze yaşadıklarını konu ediniyor. Netflix’in “oldukça zengin” olarak belirttiği oyuncu kadrosunda ise Yılmaz Erdoan, Ayça Bingöl gibi isimler yer alıyor.

Netflix’ten E-Ticaret Adımı: Netflix Shop
Detayları Keşfedin

İşte Yeni Netflix Türk Filminin Detayları

İsmi, net yayın tarihi gibi daha net olmayan yeni Netflix yapımı, 1980’li yıllarda Anadolu’da yaşayan bir ailenin ani bir ölüm ile sarsılmasıyla başlıyor. Bu kayıp sonrası büyük şehre taşınma kararı alan aile fertlerinin 30 yıl sonra yaşadıkları çiftliğe geri dönerek anılarının canlanmasını anlatmakta.

Netflix'i 4K

Anılar ile birlikte her şeyin gidişatını değiştirecek bir gerçek de aynı zamanda ortaya çıkınca ailenin bağları da benzer şekilde kopmaya başlıyor. Filmde aileyi canlandıran başroller ise daha önceki Netflix Türkiye yapımlarında da oynamıştı.

Ayça Bingöl, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek ve son olarak Yılmaz Erdoğan’ın yer aldığı kadroda hem senarist hem de yönetmen görevini ise Berkun Oya üstlenmekte.

Filmden Gelen İlk Görsel | Netflix

Netflix’in açıklamasına göre 2022’nin başlarında tüm dünya ile aynı anda yayınlanacak olan yapımın isim, fragman gibi detaylarının da önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor. Nelerin olacağını ise zaman gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler