Rocket League
Dijital Yaşam

NASCAR ve Formula 1, Rocket League için Hazırlanıyor

Son zamanların en popüler oyunlarından olan Rocket League yeni sezonu için hazırlanıyor. Oyunun üçüncü sezonunun başlamasına günler kala oyun için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Ek olarak Rocket League, yeni sezonu için YouTube üzerinden bir fragmanı da kullanıcıları ile paylaştı.

Paylaşılan fragmana bakıldığında F1 tutkunlarını oldukça sevindirecek bir haber bulunuyor. Yeni sezon ile birlikte oyuna F1 ve NASCAR paketleri oyunda yer alacak. Ek olarak bu paketlerin oyuna ne zaman geleceği de açıklanmış durumda. Detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Rocket League

Rocket League, Aynı Anda 1 Milyon Oyuncu ile Kendi Rekorunu Kırdı
Detayları Keşfedin

Oyun için paylaşılan bilgilere göre oyunun üçüncü sezonu 7 Nisan 2021 tarihinde başlıyor. F1 ve NASCAR paketleri Mayıs ayı içerisinde oyuna eklenecek. Ek olarak NASCAR paketi Mayıs ayının başında oyuna eklenmiş olacak.

Oyuna eklenecek bir diğer paket ise F1 paketi olacak. Ek olarak F1 paketi ise oyuna Mayıs ayının ortasında eklenmiş olacak. Bunun dışında oyundaki DFH Stadyumu için de tam bir yenileme yapılacak. Son olarak stadyum, yeni sezonun temasına uygun olmak için dairesel bir pistin yanı sıra nascar veya F1 yarışını yansıtacak diğer görsellerle dekore edilecek. 

Rocket League
Rocket League

Ek olarak oyuna NASCAR ve F1 araçları ile baş edebilecek bir yeni araç daha ekleniyor. Bu aracın ismi ise Tyranno. Kullanıcılar Sezon 3 Rocket Pass ile bu aracı elde edecek. Bu sayede oyundaki kullanıcılar NASCAR ve F1’İn güçlü araçları ile Tyranno mücadele edebilecek.

Yeni sezondaki büyük bir işbirliği ile üçüncü sezonun nasıl geçeceği kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Ek olarak Rocket League’nin yayınladığı tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Rocket League 3. Sezon Tanıtım Fragmanı

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
3
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler