Aygıtlar

Merakla Beklenen Samsung Galaxy Watch 4 için İlk Bilgiler Sızdırıldı

Geçtiğimiz yaz tanıtılan Samsung Galaxy Watch 3’ün üzerinden neredeyse bir yıl geçecekken yakında tanıtılması beklenen yeni nesil model için ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Tanıtım tarihinden özelliklerine birçok farklı detayın netleşmeye başladığı yeni serinin iki farklı cihazdan oluşması da muhtemel.

Samsung’un sevilen akıllı saat serisinin geliştirilecek çok fazla yanı olduğu düşünülürken iddialara göre teknoloji devi şirket bu düşüncelerin yüksek çoğunluğunu yeni Galaxy Watch serisiyle ortadan kaldıracak. Galaxy Watch 3’e göre onlarca farklı iyileştirmenin yapılacağı düşünüldüğü iki modelden oluşan serinin odağı ise yeni Samsung Galaxy Watch 4.

Samsung Galaxy A30 Ventence

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy A22 için Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı
Detayları Keşfedin

İşte Samsung Galaxy Watch 4 için Sızdırılan Bilgiler

22 Haziran’da 5G ile ilgili yeniliklerini tanıtacak Samsung’un bir sonraki etkinliğinin 3 Ağustos’ta gerçekleşmesi bekleniyor. Yaklaşık 2 ay uzaktaki bu etkinlikte Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 ile birlikte Galaxy Watch 4 modelinin de duyurulması yüksek ihtimaller arasında.

Tasarımsal olarak ilk kez 2018 yılında tanıtılan Galaxy Watch modellerinin tümüne benzemesi beklenen Watch 4’ün alışılan dairesel dizayn ile kullanıma sunulacağı iddia ediliyor. Galaxy Watch ile özdeşleşen ekran çevresindeki dönen çemberin, bu modelde de kullanıcıların karşısına çıkacağı da sızdırılan bilgiler arasında.

Tüm bunlara ek olarak teknoloji devi şirketin bu yıl içerisinde akıllı saat olarak sadece Galaxy Watch 4’ü tanıtmayacağı düşünülmekte. Geçtiğimiz yıllarda tıpkı Apple Watch SE gibi uygun fiyatlı bir alternatif olan Galaxy Watch Active 2’yi satışa sunan Samsung’un Active 4 ile tekrardan bu sektör için ürün duyurması muhtemel.

Galaxy Watch Active 2 | Samsung

Elde edilen bilgilere ek olarak fiyat konusunda da ilk sızıntılar gerçekleşmiş durumda. Dolar cinsinden yapılan tahminler için muhtemel bir Türkiye fiyatı da bulunurken kura bağlı olarak bunun değişmesi bekleniyor.

Bu tahminlere bakıldığında yeni Samsung Galaxy Watch 4 için fiyatın 2.900 TL bandında olması beklenirken, Watch Active 4’ün daha uygun bir alternatif olarak 1.999 TL’den satışa çıkarılacağı iddia ediliyor. Nelerin olacağını ise yaz sonundaki Samsung etkinliği gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler