Apple

Logitech, iPad Pro için Uygun Fiyatlı Yeni Klavyesini Tanıttı

Apple’ın iPad Pro ve iPad Air için ürettiği katlanabilir klavyesi Magic Keyboard, ülkemizde 2.999 TL’lik bir fiyata sahip. Buna karşılık olarak aksesuar üreticisi Logitech, iPad Pro modelleri için yeni klavyesini tanıttı.

Yeni Logitech Combo Touch’da, destekleyici bir ayak ve Trackpad’e sahip, çıkarılabilir, arkadan aydınlatmalı bir klavye bulunuyor. Logitech’in bir önceki klavye modeli Folio Touch’a göre biraz daha küçük olan bu klavye, iPad Pro’ya tıpkı Magic Keyboard gibi Smart Connector aracılığıyla bağlanıyor.

Merakla Beklenen Yeni iPad Pro Tanıtıldı
Detayları Keşfedin

İşte Combo Touch’un Tüm Özellikleri

Yeni Combo Touch, Magic Keyboard kadar şık olmasa da iPad için daha iyi koruma sağlıyor ve daha uygun fiyatlı. Çıkarılabilirlik ve destekleyici ayağı ile çok yönlülük sunan kılıf, oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip.

Yeni Combo Touch, iPad’inizi hem bir tablet olarak hem de bir dizüstü bilgisayar olarak kullanmanıza olanak tanıyor. Combo Touch’un klavyesini takarak bir metin yazabilir, klavyesini çıkartarak da Apple Pencil’iniz ile çizimler yapabilirsiniz.

Yeni Combo Touch, dört kullanışlı modda kullanılabiliyor. Type modu sayesinde bir mail yazabilir, Read mode sayesinde tıpkı bir kitap okuyormuş gibi iPad’inizin ekranına bakabilir, Sketch modu sayesinde çizimler yapabilir, ve View modu sayesinde rahatça film izleyebilirsiniz.

11 inçlik Combo Touch modeli, 199 dolarlık bir fiyata sahipken 12.9 inçlik modeli ise 229 dolarlık bir fiyata sahip. 11 inçlik Combo Touch, şu anda ABD’de ön sipariş edilebilirken 12.9 inçlik versiyonu ise henüz satışa sunulmuş değil. Ürünün ülkemize ne zaman geleceği ise henüz şimdilik bilinmiyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler