League of Legends
Dijital Yaşam

League of Legends’in Yeni Şampiyonun Yetenekleri Tanıtıldı: İşte Detaylar

MOBA oyun türünde yıllardır liderliği ele almış olan League of Legends gelişmeye devam ediyor. Son olarak PC oyununun mobil versiyonu dillerde dolaşan oyun şimdi de kullanıcılarına yeni şampiyonunu tanıttı. Riot Games League of Legends için Gwen adlı şampiyonu oyunculara 26 Mart’ta tanıttı. Ek olarak yeni şampiyon Gwen’in oyunda kullanacağı yetenekler de kullanıcılara tanıtıldı. Riot Games, Gwen için 26 Mart 2021 tarihinde YouTube üzerinden bir tanıtım videosu yayınlamıştı. Yayınlanan tanıtım videosu da kullanıcıları oldukça heyecanlandırmıştı. Son olarak ise vadinin yeni şampiyonu Gwen’in detaylarına ve yeteneklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Gwen suikastçı türünde bir şampiyon olduğunu belirtmek gerek. Bunun dışında Gwen rakip şampiyonlar ile elinde bulunan makasla savaşacak. Ek olarak Gwen yeteneklerini kullanmak için mana kullanan bir şampiyon olacak. Gwen’in Riot tarafından belirlenen kullanım zorluğu ise orta derece. Ek olarak Gwen, orta koridor ve üst koridorda vadide rakipleri ile savaşacak. Bunların dışında ise oyuncular Gwen’e 7800 mavi öz veya 975 RP‘ye sahip olabilecekler. Son olarak şampiyonun yeteneklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Wild Rift 2.2 Yaması Başlıyor: İşte Oyundaki Değişiklikler
Detayları Keşfedin

League of Legends, Gwen Şampiyonunun Yetenekleri

PASİF: Bin Kesim

Gwen’in Pasifi

Gwen’in temel saldırıları, düşmanlarının maksimum sağlığının bir yüzdesine dayanarak isabetli sihirli hasar bonusu verir. Şampiyonlara karşı yapılan temel saldırılar, verilen hasarın bir kısmı için onu iyileştirir.

Q YETENEĞİ: Kırt Kırt

Gwen’in Q Yeteneği

Gwen makasını hızla iki ila altı defa kullanarak koni şeklindeki bir alana büyü hasarı verir. Gwen makasını en az iki defa kullanır ve rakibe isabet ettirdiği her normal saldırı başına bir makas darbesi daha gerçekleştirir. Her bir makas darbesinin merkezindeki rakipler gerçek hasarın yanı sıra Bin Kesik’ten ilave büyü hasarı da alır.

W YETENEĞİ: Kutlu Sis

Gwen’in W Yeteneği

Gwen beş saniyeliğine kendisini Kutlu Sis’le çevreler ve onun içindeyken zırh ve büyü direnci kazanır. Sisin dışındaki rakipler Gwen’i hedef alamaz ve ona yetenek isabet ettiremez. Sis, Gwen bölgeden ilk kez ayrılmaya çalıştığında onu takip eder ama bir dahaki sefere kaybolur.

E YETENEĞİ: Pens At

Gwen’in E Yeteneği

Gwen kısa bir mesafe boyunca atılır ve saldırılarını dört saniyeliğine güçlendirerek menzil, hız ve isabet halinde büyü hasarı kazanıyor. Bu sırada bir rakibe saldırmak yeteneğin bekleme süresinin %50’sini iade eder.

ULTİ ( R YETENEĞİ): İlmek İlmek 

Gwen’in R Yeteneği

 Gwen hedef yönde bir iğne fırlatır, yolu içindeki düşmanlara sihirli hasar verir. Gwen, İlmek İlmek yeteneğini üç defaya kadar kullanabilir ama art arda gelecek her bir kullanımı açabilmesi için onu 8 saniye içinde bir rakibe isabet ettirmesi gerekir.

Ek olarak yeni ve sevimli bir şampiyon olan Gwen, vadiye League of Legends’in 11.7 yamasının yayınlanması ile inmiş olacak. Ek olarak 11.7 yaması ile birlikte oyuna yeni Uzayın Ritmi serisi kostümler de dahil olacak. Son olarak Gwen için yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler