wild rift
Dijital Yaşam

League of Legends ve Valorant için E-Spor Yenilikleri Duyuruldu

Basın Tanıtımı etkinliğinde, League of Legends ve Valorant’ın E- Spor yenilikleri ilk kez açıklandı. Küresel E-Spor Lideri John Needham, Wild Rift E-Spor Ürün Yöneticisi Leo Faria ve Kıdemli E-Spor Yöneticisi Whalen Rozelle düzenlenen etkinliğe katıldı.

İzlanda’nın doğasının, hem League of Legends (LoL) hem de Valorant E-Spor ‘u için harika bir ortam oluşturacağını düşünen liderler, MSI 2021’in İzlanda’da gerçekleşeceğini belirtti. Ayrıca, bu yer seçilirken, Reykjavik’in COVID yönetimi, faaliyet verimliliği ve seyahat lojistiğini göz önünde bulundurdular.

League of Legends

League of Legends’in Yeni Şampiyonun Yetenekleri Tanıtıldı: İşte Detaylar
Detayları Keşfedin

Wild Rift, LoL Ekosisteminin Üzerine İnşa Edilecek

Leo Faria, Wild Rift ile ilgili yaptığı açıklamalarda Güneydoğu Asya ve diğer bölgelerdeki ilk turnuvaları gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını belirtti. Etkinliğin tam tarihi belli olmasa da şirket etkinliği, bu yılın dördüncü çeyreğinde gerçekleştirmeyi planlıyor.

Ayrıca şirket, Wild Rift etkinliğinde, herkesin her zaman her yerde erişebileceği bir izleyici deneyimi yaşatmayı istiyor. Mobil oyunların E-Spor geleceğini, başka bir hale getireceğini düşünen Riot Games, Wild Rift’in League of Legends E-Spor ekosisteminin üzerine inşa etmeyi ve böylelikle tüm taraftarlarını mutlu etmeyi planlıyor.

Whalen Rozelle, TFT E-Sporu’nu tüm dünyaya yaymakta kararlı olduklarını belirtti. Ayrıca, bir sonraki TFT şampiyonasının Çin’de canlı bir etkinlik olarak gerçekleşeceğini söyledi. TFT oyuncuları, bu yılın Ekim ayında LAN üstünden yarışmak için bölgeye seyahat edecek

League of Legends E-Spor ‘unun yanı sıra Valorant için de önemli açıklamalar yapıldı. Valorant Masters etkinliğine 16 farklı takım katılacak ve turnuva Berlin’de gerçekleşecek. Son olarak, bu etkinliği kazanan takım, Valorant Champions’a katılmaya hak kazanacak.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler