league of legends dizisi
Dijital Yaşam

League of Legends Dizisi için Netflix Müjdesi

Uzun zamandır beklenen League of Legends animasyon dizisi Netflix platformunda yayınlanacak. Yayın servisi, Arcane adlı bu dizinin 2021’in sonbaharında yayınlanacağını doğruladı. Bu dizi, ilk olarak 2019’da League of Legends ‘ın 10. yıl dönümü kutlama etkinliğinde duyurulmuştu.

O etkinlikte yapımcı Riot, kart oyunu Legends of Runeterra ve Valorant oyunlarının da geleceğini söylemişti ve o planlar çoktan gerçekleşti. Fakat Arcane adlı bu dizi pandemiden dolayı ertelendi. Dizi, hakkında net bir şey bilinmese de şirketin yayınladığı tanıtım filmi mevcut.

League of Legends

League of Legends’in Yeni Şampiyonun Yetenekleri Tanıtıldı: İşte Detaylar
Detayları Keşfedin

League of Legends Dizisi Hakkında Bilinenler

Riot’un daha önce yaptığı açıklamalardan dizinin konusunu anlayabiliyoruz. Dizi, Jinx ve Vi isimli iki League of Legends şampiyonunun geçmiş yaşamını anlatacak. Şu ana kadar bildiğimiz iki karakterin maceraları, Zaun ve Piltover şehirlerinde geçecek.

Bu iki karakter haricinde başkaları da olacak mı henüz bilinmiyor. Dizi hakkında bir detay daha mevcut, ne yazık ki dizi çocuklar için uygun değil. Çünkü Riot geliştirici ekibinin başı Greg Street, dizinin 14 yaş üstüne hitap edeceğini bildirmişti.

Uzun zamandır beklenen League of Legends animasyon dizisi Arcane, nihayet 2021 yılının sonbaharında sevenlerinin karşısına çıkacak. Daha önce uzun bir fragman yayınlanmıştı. Dün yayınlanan kısa fragmanı da Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler