iPhone 12 satışa çıktı
Apple

iPhone 13 Serisinin Birçok Özelliği Ortaya Çıktı: İşte Detaylar

Teknoloji devi Apple, yeni iPhone modellerini Eylül veya Ekim aylarında gerçekleştirdiği etkinliğinde tanıtıyor. Tanıtımına kısa bir süre kaldığı yeni nesil iPhone serisi hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. iPhone 12S veya iPhone 13 ismine sahip olması beklenen seri hakkında Tayvanlı analiz firması TrendForce, cihazlarla ilgili beklentilerinin bulunduğu bir rapor yayınladı.

Rapora göre iPhone 13 serisi, tıpkı bir önceki nesil gibi iPhone 13, mini, Pro ve Pro Max olmak üzere dört farklı model olarak karşımıza çıkacak. Bunun dışında daha küçük bir çentiğe sahip olması beklenen modellerde, 1 TB’lık depolama alanı bulunmayacak.

iPhone 13 Pro Yeni Rengi - Ventence

iPhone 13 Pro Modelleri 120 Hz Yenileme Hızıyla Gelebilir
Detayları Keşfedin

İşte iPhone 13’ün Özellikleri

Rapora göre modeller, 5 nanometre teknolojisine sahip A15 çipi ile gelecek. Bunun dışında, bütün modellerin OLED ekranla geleceği aktarılan raporda; ayrıca Pro modellerinin 120 Hz gibi daha yüksek yenileme hızlarına ulaşabilecek.

Buna ek olarak raporda, yeni serinin iPhone 12 ailesi ile; aynı depolama alanı seçeneklerine sahip olacağı belirtilmiş. Bunun dışında, iPhone 12 ile benzer bir kasaya sahip olacağı eklenen raporda; ayrıca LiDAR tarayıcının da sadece Pro modellerine bulunacağı yazıyor.

Elbette şimdilik bunlar, sadece birer iddia. iPhone 13’ün asıl özellikleri, Eylül ayında gerçekleştirilecek etkinlik ile netleşecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler