Apple

iPhone 13 Serisi için İlk Videolar Yayınlanmaya Başladı

Teknoloji devi Apple’ın en yeni iPhone serisi sahiplerine ulaşmaya başladı. Amerika’dan sipariş veren birçok kişi, iPhone 13 modellerine kavuşmuşken birçok ünlü içerik üreticisi, aygıtların videolarını yayınlamaya başladı.

iJustine’den MKBHD’e birçok sevilen YouTuber’ın iPhone 13 ve 13 Pro videoları daha şimdiden YouTube Trendler’e girmeyi başarmış durumda. Heyecanla beklenen serinin ülkemize geliş tarihi ise giderek yaklaşmakta.

iPhone 13 Modellerinin Türkiye Fiyatları Açıklandı
Detayları Keşfedin

İşte Yayınlanan İlk Videolar

YouTube arama sayfasına “iPhone 13 unboxing” gibi kelimeler aratıldığında onlarca farklı video kullanıcıların karşısına çıkmakta. Türkiye saatiyle 21 Eylül, 16.00’da yayınlanmaya başlanan videoların bazıları, bütün modelleri içermekte.

Videolar arasında en çok dikkat çekenlerden biri ise her zaman olduğu gibi iJustine. Geçtiğimiz günlerde Tim Cook ile gerçekleştirdiği özel röportajı yayınlayan isim, şimdi ise abonelerinin karşısına serinin kutu açılımları ile çıkmakta.

En çok izlenen bir başka kutu açılış ve ön inceleme videolarından bir başkası ise MKBHD’e ait. Videosunda modellerle ilgili ilk görüşlerini de paylaşan MKBHD, daha şimdiden 400.000’e yakın bir izlenme sayısına ulaşmış durumda.

Tüm bu modeller, çoğu içerik üreticisinin de paylaştıklarına göre Apple tarafından kendilerine gönderiliyor. Ülkemizdeki basın mensuplarına aygıtların ne zaman ulaşacağı merak konusuyken Türkiye’nin ilk videolarının yakında yayında olması muhtemel.

26 Eylül’de ön siparişe açılacak olan seri, daha önceki senelere göre oldukça hızlı bir şekilde teslimatlara başlaması dikkat çekiyor. Aynı zamanda 1 Ekim’de resmi olarak satışa sunulacak iPhone 13 mini ve 13 hakkında daha fazla bilgiyi buradan, Pro modellerin detaylarını ise buradan keşfedebilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
2
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler