Dijital Yaşam

Intel, Apple Göndermeli Reklamlarını Yayınlamaya Devam Ediyor

Intel, Mart ayından bu yana PC’ler ile Mac’lerin karşılaştırıldığı birçok reklam yayınlamıştı. Bir süre boyunca, Apple’a göndermeli reklamlarına ara veren Intel; anlaşılan bu reklam serisine devam etme kararı aldı.

Bir süre boyunca Apple’a göndermeli reklamlar yayınlayan şirket, bir süre sonra yeni reklamlar yayınlamayı bırakıp, Apple ile tekrardan yeni bir alanda çalışabileceğini açıklamıştı. Şirketin CEO’su, Apple isterse onlar için Apple’ın tasarladığı çiplerin tedariğinin bir kısmını üstlenebileceğini açıklamıştı.

Intel

Intel’den Şaşırtan Hamle: Apple’a Çip Üretmek İstiyor
Detayları Keşfedin

İşte Intel’in Mac’lere PC’leri Karşılaştırdığı Yeni Reklamı

Intel, yeni reklamında i9 işlemcili ve AMD Radeon Pro 5600M GPU’lu 16″ MacBook Pro ile; RTX 3060’lı ve i5-11400H işlemcili bir PC’yi karşılaştırdı. Intel’in oyun performanslarını karşılaştırdığı testte i5 işlemcili PC modeli, birçok oyunda MacBook Pro modelini geride bırakıyor.

Intel’e göre markalı yeni PC modelleri, tüm MacBook Pro modellerini oyun performansında geride bırakıyor. Elbette bu testin Apple’ın rakibi Intel tarafından, sadece belirli oyunlar üzerinde gerçekleştirildiğini de ekleyelim.

Bunun dışında bazı kaynaklar, Intel’e artık Apple ile arasındaki ortaklığın bozulup bozulmadığını sordu. Bunun üzerine şirketin bir sözcüsü, Apple’ın kendi çiplerini üretmekte gayet kararlı olduğunu, ve artık Intel için Apple’ın bir rakip olduğunu belirtti.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler