Aygıtlar

Huawei, Yeni Kulaklığı Huawei FreeBuds 4’ü Tanıttı

Huawei, en yeni True Wireless Stereo (TWS) Bluetooth kulaklığı olan Huawei FreeBuds 4’ü piyasaya sürdü. Huawei’nin TWS kulakiçi kulaklık serisine eklenen bu yeni ürün, dünyanın ilk Uyarlanabilir Kulak Eşleştirme (Adaptive Ear Matching) aktif gürültü önleme (ANC) teknolojisine sahip.

ANC teknolojisi, yüksek çözünürlüklü ses kalitesi ve akıllı ses bağlantısı ile Huawei FreeBuds 4, yüsek ses kalitesi ve açık ANC dinleme deneyimi ile konforu iyileştirmeye çalışıyor.

Yeni Huawei MatePad 11 ve MatePad Pro Duyuruldu
Detayları Keşfedin

Yeni Teknolojileri ile Öne Çıkıyor

Kuaklık, ilk kez açık kulaklıklarda Uyarlanabilir Kulak Eşleştirme (AEM) teknolojisine sahip. Kullanıcıların kulak şeklini ve kullanım durumunu otomatik olarak algılayan cihaz, her kullanıcı için optimum gürültü engelleme kurulumunu akıllı bir şekilde belirliyor.

Kulaklık, 40 kHz’e kadar frekans aralığını destekleyen ve yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunan bir Sıvı Kristal Polimer (LCP) kompozit diyafram kullanıyor. Bu sayede büyük bir kalite kaybı olmadan, seslerin tiz kısmının daha zengin ve daha dolgun geldiği iddia ediliyor.

Genel olarak basit ama sofistike bir his sergileyen rafine işçilikle birlikte simetrik olarak yuvarlak bir tasarım benimseyen Huawei FreeBuds 4, Seramik Beyaz, Gümüş Frost renk gruplarına sahip.

Huawei FreeBuds 4, birçok kulaklıkta gördüğümüz çift cihaz bağlantısını destekliyor. Bir Huawei akıllı telefon, tablet, PC, akıllı saat veya Android, iOS veya Windows çalıştıran diğer akıllı cihazlar olsun, herhangi iki cihaz kulaklığa aynı anda bağlanabiliyor. Bu, kullanıcıların herhangi bir aramayı kaçırmadan en sevdikleri müziklerin veya şovların keyfini çıkarmalarını sağlıyor.

Ürünün fiyatı ise oldukça dikkat çekici. Henüz Türkiye için fiyatı belli olmasada, yurt dışında, iki renk seçeneği ile 155 dolardan (yaklaşık 1.300 TL) satışa sunulmuş durumda.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler