Aygıtlar

Huawei Watch Fit Elegant Türkiye’de Satışa Çıktı

Huawei’nin yeni akıllı saat modeli Huawei Watch Fit Elegant, Türkiye’de satışa çıkmış durumda. 96 farklı spor modunu destekleyen yeni Watch Fit Elegant ile kullanıcılar, basit bir dokunuşla saat yüzlerini değiştirip özelleştirebiliyor.

Huawei Watch Fit Elegant, cilalı cam yüzey ve paslanmaz çelik saat gövdesi ile yumuşak floroelastomer kayış ile rahat bir kullanım ve daha fazla dayanıklılık sunuyor. Ayrıca tüm gün SpO2 izleme özelliği sunan model, 10 günlük pil ömrü sunuyor.

Huawei MateBook D16 AMD, Türkiye’de Satışa Çıktı
Detayları Keşfedin

İşte Huawei Watch Fit Elegant’ın Tüm Özellikleri ve Fiyatı

Yeni Huawei Watch Fit Elegant, tüm gün sürekli SpO2 izleme sunarak, kullanıcıların sağlıkları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyor. Böylelikle saat, kullanıcılarına SpO2 seviyeleri çok düşük olduğunda uyarı veriyor. Ayrıca kullanıcılar, Huawei Sağlık Uygulaması ile gün boyunca sağlık verilerini detaylı olarak kontrol edebiliyor.

96 farklı spor modu, ve 12 iç mekan antrenman kursunun yanı sıra model; 13 yerleşik koşu kursuna da sahip. Teknoloji, kullanıcılara antrenman verimliliklerini artırmak; ve yaralanma olasılığını önlemek için gerçek zamanlı koşu rehberliği ve antrenman tavsiyeleri veriyor.

Antrenman kursları ve antrenman verilerinin rehberliği ile kullanıcılar, kendi antrenman programlarını formüle etmek ve fitness hedeflerine adım adım ulaşmak için iyi bir donanıma sahip oluyor.

Model, kullanıcıların yalnızca bir dokunuşla saat yüzlerini özelleştirmelerine olanak tanıyor. Böylece kullanıcılar sadece basit bir dokunuşla arka planı akıllı telefonlarından en sevdikleri fotoğraflarından birine ayarlayabiliyorlar.

Ayrıca standart hava durumu özelliklerine ek olarak model; her günün gün doğumu, ve gün batımı saatlerini de gösteriyor. Hilal ve dolunay dahil olmak üzere, ayın sekiz evresi de; kullanıcıların çevrelerini daha iyi anlamalarını sağlamak için net bir şekilde görüntüleniyor.

Bunun dışında Watch Fit Elegant, kalp atış hızı ve uyku takibi açıkken bile 10 günlük pil ömrü sunuyor. Bunlara ek olarak, Huawei’nin hızlı şarj teknolojisini de destekleyen model; yalnızca beş dakikalık bir şarjla tüm gün yetecek pil gücüne sahip oluyor.

Ayrıca model, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 999 TL‘lik fiyatıyla satışa sunulmuş durumda. Aynı zamanda müşteriler, Huawei Kablosuz Tripod Selfie Stick’e de yalnızca 1 TL farkla sahip olabiliyorlar. Yeni Watch Fit Elegant’ı Huawei Online Mağaza üzerinden sipariş etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler