Honor V40
Dijital Yaşam

HONOR’dan Google Servisleri Hakkında Yeni Açıklama

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle tanınan HONOR, yaptığı açıklama ile bazı kullanıcıları sevindirdi. Paylaşılan bilgide Google servisleri hakkında yeni gelişmeler bulunuyor.

HONOR Germany tarafından atılan Tweet, Google servislerinin cihazlarına geri döndüğünü ve başka bir sürprizin de olabileceğini söylüyor. Ancak ilginç bir şekilde, atıldıktan sonra, Tweet silindi.

Yenilenen HONOR MagicBook 14 ve 15 Duyuruldu
Detayları Keşfedin

Google Servisleri, Yakın Zamanda Tanıtılacak Telefon ile Gelecek

Bir kullanıcının, yaklaşan Snapdragon 778 işlemcili telefonuyla ilgili sorusunu yanıtlayan şirket, cihazın Google hizmetleri ile birlikte geleceğini açıkça belirtti. Ve yanında bazı sürprizlerin olabileceğini söyledi. Ayrıca, Magic UI’a yeni özellikler geleceğini de doğruladı.

HONOR 50 adında çıkması beklenen telefon, ABD’nin mayıs 2019’da Huawei’ye katı yaptırımlar getirmesinden bu yana şirketin Google hizmetleriyle ile gelen ilk telefonu olacak. Google hizmetlerinin eksikliğinden dolayı akıllı telefon satışlarının çok düşük bir seviyeye inmesi sonucunda Huawei tarafından satılan şirketin, satışlarını arttırması bekleniyor.

Ayrıca, Android Authority’nin yaptığı ankete katılan 850 kişinin 597’si Google servislerinin geri gelmesi ile bu markadan telefon almak isteyeceğini belirtti. Şu anda durumun nasıl ilerleyeceği tam olarak belli olmamakla birlikte, yakın zamanda şirket tarafından resmi duyuru yapılması beklenmekte.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler