hitman 3
Dijital Yaşam

Hitman 3’e Tek Şanslık Suikast Özelliği Geliyor

IO Interactive’in tanınmış Elusive Target görevleri Hitman 3 ‘e en sonunda geldi. Heyecan ve aksiyon sever oyuncular tek şanslık suikast yapabilecekler. Oyunun bu görevi The Collector, 19 Nisan’a kadar oynanabilecek.

Daha önceki Elusive Target görevlerinde olduğu gibi, bu cani sanat küratörüne de suikast yapabilmeniz için sadece bir şansınız var. Eğer görevde başarılı olamazsanız, onunla sonsuza kadar karşılaşamazsınız. Tek şansınızı iyi kullanmanız gerekmektedir.

HITMAN 3

HITMAN 3 Oyunu için Yeni Fragman Yayınlandı
Detayları Keşfedin

Hitman 3 Artık Zor Hedefler İçerecek

Bu görevleri oynamaya başlamadan önce bol miktarda deneyim kazanmanız ve riskli taktikler denemeniz öneriliyor. Bir diğer hedef olan Politikacı hakkındaki detaylar, 23 Nisan ile 3 Mayıs tarihleri ​​arasında açıklanacak. Ek olarak, bu görev Ücretsiz Başlangıç ​​Paketinin bir parçası olduğu için görevi, tam oyunu satın almadan oynayabileceksiniz.

IO Interactive, yapılan geri bildirimlere yanıt olarak Hitman 3 için Elusive Target görevlerinde ince ayarlar vaat etmişti. Ancak temel öncül ve zaman sınırlamasının değişmediği belirtiliyor. Çünkü bu zaman sınırlamaları Hitman serisi için popüler ve önemli bir mekanik olduğu söyleniyor.

Oyuncular, temel görevleri bitirdikten sonra, yeni ve zorlu suikast görevleri oyuncular üzerinde farklı bir heyecan deneyimi sunması bekleniyor. Suikast şansının tek sefer olması gerçekten büyük bir heyecan yaratabilir.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
2
🥳 HEYECANLI
2
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler