AirTags
Apple

Hermes, Apple AirTag için Yeni Bir Aksesuar Tasarladı

Dünyaca ünlü lüks deri markası Hermes, Apple AirTag aksesuar serisine, yalnızca şirketin kendi mağazasında bulunan yeni bir ürün daha ekledi. Apple’ın etkinliğinde tanıtılan AirTag’in yanında bir aksesuar serisi de duyurulmuştu.

Hermes’in hazırladığı bu seride, anahtarlık, çanta aksesuarı ve bavul etiketi bulunuyor. Ancak Hermes, Apple’da bulunmayan bir AirTag aksesuar seçeneği daha tasarladı. Bu 4. ürün AirTag seyahat etiketi olarak satışa çıkacak.

Uzun Zamandır Beklenen AirTag Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı
Detayları Keşfedin

Apple AirTag Seyahat Etiketi ve iPhone 12 Kılıfı

Bu seyahat etiketi, AirTag’i taşımanın yanında iletişim bilgilerini eklemeyi sağlayan pencereli bir bölüme sahip. Fawn Barenia dana derisinden yapılan seyahat etiketi, AirTag’in metal gravürü açıkça görülebilecek şekilde gösteriyor.

AirTag Seyahat Etiketi ve iPhone 12 Kılıfı

Ayrıca Hermes, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro için deri bir kılıf da satışa sundu. MagSafe’li bu kılıf, iPhone için sağlam koruma sağlayacağı iddia ediliyor. Bu kılıf, diğer kılıflar gibi hem Apple’ın şarj aksesuarları hem de standart Qi şarj cihazları ile uyumlu olacak.

Son olarak Apple AirTag’in bu yeni seyahat etiketi, AirTag’le beraber 699$’dır. 29 Nisan’dan itibaren ön sipariş verilebiliyor. Yeni iPhone 12 kılıfı ise 570$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak ve 27 Nisan’dan itibaren ön sipariş verilebiliyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler