apple logo
Apple

Hatalı iPhone 11 Pro Rekor Fiyattan Satıldı

Günümüz akıllı telefonları bazen hatalı şekilde karşımıza çıkıyor. Fakat bugün gördüğümüz şeye iPhone 11 Pro ‘da denk geldik. Epeyce nadir görülen bu olay, Twitter gündeminin ilgi odağı oldu.

Twitter’da paylaşılan yeni görüntüler, 100 milyonda 1 görülebilecek kadar nadir. iPhone 11 Pro ‘nun logosu yanlış yere basılmış. Apple logosunun yanlış yere konumlandırıldığı telefonu, üretim hatası olarak kabul edebiliriz.

Tim Cook

Apple Yeni Benzer Logo Davasını Açtı: İşte Detaylar
Detayları Keşfedin

Bu Hata Nasıl Farkedilmedi

İlgi odağı olan bu hatada cihazın logosu, olması gerekenden biraz daha sağ tarafa konumlandırılmış. Böylece cihaz, yanlış hizalanmış bir Apple logosuna sahip. Peki bu hata nasıl üreticilerin gözünden kaçtı? Bu tür soruların cevabını henüz bilmiyoruz. Resmi bir açıklama gelmedi.

Oldukça nadir görülebilecek olan bu logo baskısını, telefonun sahibi fark ettikten sonra ateş pahasına satmayı başardı. Gözden kaçan bu hata ve fiyatı hala ilgi odağı durumunda.

Cihazın sahibi krizi fırsata çevirmiş durumda. Bugünlerde normal bir iPhone 11 Pro’nun fiyatı 999$. Edinilen bilgilere göre bu telefon yakın zamanda 2.700$’a satılmış. 2.5 katından daha fazla fiyat etiketiyle satılan bu telefonu kimin aldığı belirsiz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler