GTA V-oyun-konsolu-Ventence
Dijital Yaşam

GTA V’nin Yeni Nesil Oyun Konsollarına Geleceği Tarih Açıklandı

Grand Theft Auto (GTA) V ‘nin nihayet yeni nesil oyun konsolları için çıkış tarihi verildi. Uzun zamandır beklenen bu hamle önümüzdeki günlerde gerçekleşecek. Tüm zamanların en çok satan oyunlarından biri olan GTA, yıl sonunda yeni nesil konsollarda oynanabilecek.

Rockstar Games tarafından geliştirilen oyun, aksiyon- macera türündedir. Grand Theft Auto serisinin 7. ana oyunu olan GTA V, tek oyunculu hikayeye sahiptir. Üç ana karakter, soygun yapmaya çalışmaktadır. Oyun, oyuncuların San Andreas’ın kırsalında ve Los Angeles’tan esinlenerek tasarlanmış şehir merkezinde serbestçe dolaşmasına olanak sağlıyor.

Sony, DualSense’in Yeni Renklerini Tanıttı
Detayları Keşfedin

GTA V PS5 ve Xbox X’e Yeniliklerle Geliyor

Popüler oyunun yeni nesil oyun konsollarına geleceği tarihi kesinleşmiş oldu. İlk olarak bu haber, geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. Aynı zamanda Rockstar, oyunun yenilemeler ve geliştirmelerle beraber PS5 ve Xbox Series X’de oynanabileceğinin altını çizmişti.

GTA V

Şirketin açıkladığı bu yenilemeler ve güncellemelerin ne olduğu şu an için bilinmiyor. Fakat popüler oyunun PS5 ve Xbox Series X’e 11 Kasım tarihinde gelmesiyle neler olduğu öğrenilebilecek. Ayrıca oyunun mevcut sahipleri için yeni yükseltmenin nasıl görüneceği de net değil.

Bu arada GTA çevrim içi, bağımsız bir oyun olarak satışa sunulacak. Ek olarak Sony daha önce, ilk üç aylık kullanımı PS5 sahipleri için tamamen ücretsiz olacağını duyurmuştu. Bu tarihi uzun zamandır bekleyen oyun severler, nihayet geri sayımı başlatmış durumda.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler