Aygıtlar

GoPro’nun Yeni Aksiyon Kamerası Ortaya Çıktı

2002 yılından beri ürettiği kameraları ile birçok başarı elde eden GoPro’nun yeni HERO Black modeli ortaya çıktı. Şirketin sızdırılan raporlarında görülen HERO10 Black, yeni özellikleri ile kullanıcıların ilk tercihlerinden olmaya hazırlanıyor.

Alışılan tasarım çizgileri ile beraber gelen yeni aksiyon kamerası, GoPro tarafından özel olarak üretilen yeni işlemci ile daha da iyi bir deneyim vaat ediyor. Yeni işlemci ile birlikte çok daha iyi görüntüler elde etmenin de mümkün olması muhtemel.

Yeni Nikon Z FC Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı
Detayları Keşfedin

Yeni İşlemci, Yeni Özellikler

Geçtiğimiz sene tanıtılan HERO9 Black modelinin güncellenmiş işlemcisi GP2’den güç alması oldukça yüksek ihtimaller arasında görülen modelin, elde ettiği performans artışı ile 5.3K 60fps videolar çekebilmesi bekleniyor.

5.3K videolara ek olarak ağır çekim konusunda da yeni yetenekler kazanacak olan yeni kamera, hareket kontrolü özelliğini de önemli ölçüde iyileştirmiş bir şekilde karşımıza çıkabilir. Görüntü sensörünün ise 3 MP’lik bir artış ile 23 MP’e yükseltilmesi ihtimaller arasında.

Tüm bunlara ek olarak şirketin HERO10 Black modelini tanıtacağı etkinlikte, kendi video ve fotoğraf düzenleme yazılımları HyperSmooth ve TimeWarp için büyük bir güncellemeyi de duyurması muhtemelken yeni güncellemelerle birlikte uygulamaların HERO10 Black’in yeniliklerine uyum sağlayacağı düşünülüyor.

Yazılım güncelleştirmelerin ve diğer özelliklerin haricinde 10 metreye kadar su geçirmezlik sertifikasına sahip olabilir. Aynı zamanda geçtiğimiz seneden kalan dokunmatik çift ekran, uzaktan sesle kontrol gibi özelliklerin de yeni kameranın beraberinde getirmesi iddialar arasında.

Bu yeniliklerin beraberinde fiyat tarafında net bir sızıntı bulunmazken şu anda ülkemizde 5.000 TL bandında satılan HERO9 Black fiyatı ile yakın bir satış etiketine sahip olması muhtemel. Nelerin olacağını ise zaman gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler