Dijital Yaşam

getir, Yeni Hizmeti GetirÇarşı’yı Duyurdu

Birçok market ürününü dakikalar içinde kapınıza kadar getiren yerli girişim getir, yeni hizmetini duyurdu. egirişim’in haberine göre GetirÇarşı adındaki bu yeni hizmet, mahallenizdeki esnaf dükkanlarından birçok ürünü kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyor.

GetirÇarşı hizmetine kayıt olan kasap ve bakkal gibi dükkanlar, ürünlerini doğrudan getir uygulaması üzerinden satabilecek. İlk olarak, sadece İstanbul’da hizmete başlayacak olan GetirÇarşı’nın; tüm Türkiye’ye ve ardından yurtdışına da açılması planlanıyor.

getir

getir, Türkiye’nin Yeni Unicorn’u Oldu
Detayları Keşfedin

GetirÇarşı, Çok Yakında Kullanıcılarla Buluşacak

Pandeminin de etkileriyle insanlar, dışarı çıkıp bir ürün almak yerine; Yemeksepeti ve getir gibi servisler ile evlerine sipariş etmeyi daha fazla kullanmaya başladı. Bu nedenle pandemi, bu tür büyük şirketlerin daha da fazla büyümesini sağlayarak; esnafın zor günler yaşamasına neden oldu.

GetirÇarşı’daki amaç, pandemi nedeniyle zor günler geçiren esnafa destek olup; ürünlerini getir uygulaması üzerinden satarak, müşterilerin evlerine kadar ulaştırmak. Böylelikle hem esnaf için yeni bir gelir kapısı açılırken hem de getir için yeni bir pazar ortaya çıkıyor.

Bugün itibariyle kayıt almaya başlayacak olan GetirÇarşı, çok yakında İstanbul’daki getir kullanıcıları ile buluşacak. Ayrıca GetirÇarşı’ya kayıt olup ürünlerini getir uygulaması üzerinden satmaya başlamak isteyen işletmelerin buradaki formu doldurmaları yeterli.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler