PlayStation 5
Dijital Yaşam

Genshin Impact Oyunu PlayStation 5 Kullanıcıları için Geliyor

Sony şirketinin en yeni oyun konsolu PlayStation 5 gelişmeye devam ediyor. Son olarak içine bir güncelleme alan konsola yeni oyunlar da geliyor. Bu oyunlardan birisini de Sony resmen duyurdu. Yakın tarihte konsola dahil olacak olan oyun kullanıcıları da oldukça heyecanlandıracak.

Sony yeni konsoluna popüler anime ve RPG türündeki Genshin Impact oyununun geleceğini duyurdu. Ek olarak PS5 konsoluna uyarlanan oyun eskiye nazaran kullanıcıları daha fazla etkileyecek. Yeni nesil Genshin Impact oyunu da PS5 kullanıcılarına daha iyi bir oyun performansı sunmayı vadediyor.

Epic Games

Epic Games Popüler Kampanyasına Devam Ediyor: İki Ücretsiz Oyun
Detayları Keşfedin

PlayStation 5, Genshin Impact

Bunlara ek olarak Sony oyunun hangi tarihte konsolda olacağını da açıklamış durumda. Yenilenmiş Genshin Impact, PlayStation 5 oyuncuları ile 28 Nisan 2021’de buluşacak. Ayrıca oyun artık 4K çözünürlüğü de destekler halde olacak. Bunların dışında oyuna gelişmiş dokular, hızlı yükleme süreleri ve yeni içerikler de geliyor.

Genshin Impact

Ek olarak oyuna Eula ve Yanfei adında iki yeni karakter geliyor. Bunun sayesinde yeni düşmanlar da oyuncuların karşısına çıkıyor. Bu yeni düşmanlar ise Vishaps Lordu Azhdaha ve Cryo Hypostasis. Ek olarak oyuna inşaat mekanikleri, mobilyalar ve takas edilebilir eşyalar da gelecek.

Son olarak oyunun yeni ana bölgesi açılıyor. Bu bölgenin adı ise Inazuma. Bu bölge sayesinde oyuncular yeni keşifler yapıp oyun deneyimlerini geliştirecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler