NVIDIA GeForce NOW Nedir, Nasıl Kullanılır
Dijital Yaşam

GeForce NOW, İndirimli Yeni Paketini Kullanıma Sunuyor: İşte Fiyatı

GeForce NOW’ın Türkiye sunucularına sahip olan GAME+, GeForce NOW için yeni indirimli paketini duyurdu. GeForce NOW powered by GAME+’ın resmi Twitter hesabından paylaşılan bir gönderi ile 3 Aylık Avantajlı Premium paketi tanıtıldı.

Bu gece saat 00.01 itibariyle satışa çıkacak olan 3 Aylık Avantajlı Premium paketi, aylık 59.9 TL olmak üzere üç aylık 179.7 TL’ye Türkiye’deki sunucularda bulut oyun keyfi sunuyor. Böylelikle oyuncular, üç ayda toplamda 45 TL’lik bir indirim elde edebiliyor.

GeForce NOW Kütüphanesine Eklenecek Yeni Oyunlar Açıklandı
Detayları Keşfedin

İşte GeForce NOW’ın Yeni Paketi

GeForce NOW’ın Türkiye’deki Premium paketi, aylık 79,9 TL’ye öncelikli erişim, uzatılmış oturum süresi ve RTX oyun keyfi sağlıyor. 3 Aylık Avantaj Premium paketi ise bunların hepsini 45 TL daha ucuza sağlıyor. Ayrıca oyuncular, bu üç aylık paketin sonunda dilerlerse aynı paketi yenileyebiliyorlar. Buna ek olarak bu pakette, GAME+’ın açılışında geçerli olan Lansman Özel paketi gibi süre sınırı yok gibi görünüyor.

Daha önceden satışta olan ve bir süre sonra kaldırılan Lansman Özel paketi ise, 149,7 TL’ye üç aylık bulut oyun deneyimi sunuyordu. Her ne kadar Lansman Özel paketi kadar indirimli bir fiyat sunmasa da bu yeni paket, oyuncuları sevindirecek gibi görünüyor.

Turkcell’e ait olan GAME+, daha önceden Türkiye’deki oyuncuların yalnızca yurtdışındaki sunuculardan oynayabildiği bulut oyun servisi GeForce NOW’ın sunucularını Türkiye’ye getirerek oyuncuları sevindirmişti. Ancak izlediği fiyat politikası nedeniyle şirket, büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler