friends
Dijital Yaşam

Friends Özel Bölüm için Tarih Belli Oldu: İlk Video Yayınlandı

Sevilen dizi Friends Özel Bölüm için tarih verildi. Oyuncuların yeniden buluştuğu özel bölümü hayranları merakla bekliyordu. İzleyiciler, senaryosuz olacak olan bu bölümde altı yıldızın, sahneye geri dönüşlerini sonunda görecek.

Friends hayranlarının Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer‘ın yeniden bir araya gelmesini görmek için daha fazla beklemesi gerekmiyor. Dizinin yapımcısı WarnerMedia, dün paylaştığı ilk videoyla dizinin yayınlanacağı tarih de netleşti.

Exxen

Exxen, Bayram için Herkese Ücretsiz: Nasıl İzlenir?
Detayları Keşfedin

Özel Bölüm için Bazı Konuk İsimler Kesinleşti

Sevilen dizi Friends, 27 Mayıs’ta HBO Max’da seyircilerinin karşısına geçecek. Netleşen tarihle birlikte, hayranları geri sayıma başladı. Bu özel bölümde, orijinal kadronun dışında bir de konuk oyuncular olacak. Bunlardan bazıları belli oldu. BTS, Kit Harington, Lady Gaga ve Malala Yousafzai’de Friends için ekran karşısına geçecek.

Ayrıca bunların dışında, Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Tom Selleck (Dr. Richard Burke) ve Reese Witherspoon (Jill Green) dahil olmak üzere bazı yardımcı oyuncular da sürpriz şekilde ortaya çıkabilir.

Warner Media geçen yılın başında Friends dizisini ilk kez duyurduğunda, Mart ayında çekim yapılacağını ve hayranların karşısına geçeceğini planlıyordu. Fakat COVID-19 sebebiyle iki kez ertelendi. Şimdi ise 27 Mayıs’ta Friends Özel Bölüm izlenebilecek. Aşağıdaki bağlantıdan paylaşılan videoyu da izleyebilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler