Formula 1 Sakhir Grand Prix
Otomobil

Formula 1 Yeniden Türkiye’de: İşte Yarış Tarihi

Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonlarından biri olan Formula 1, 2021 yıl takvimi kapsamında Türkiye’ye geri dönüyor. Gerçekleştirilecek olan yarışlar Intercitiy İstanbul Park’ta yapılacak.

Geçtiğimiz yıl “Yılın En Başarılı Yarışı” unvanını kazanan Intercitiy İstanbul Park, 1-2-3 Ekim tarihlerinde yarışlara tekrardan ev sahipliği yapacak. T.C. Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilecek bu organizasyon ile Türkiye, Formula 1 heyecanını tekrardan yaşayacak.

Honda, Civic'in yeni nesil hatchback versiyonunu duyurdu. Yenilenen Civic, kullanıcılara keyifli bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

Yeni Honda Civic Hatchback Duyuruldu: İşte Detaylar
Detayları Keşfedin

Formula 1 ile Tüm Dünya’nın Gözü Tekrardan Türkiye’de

Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonlarından biri olan Formula 1, beş ayrı kıtadaki ülkelere ev sahipliği yapıyor. Yaklaşık iki milyar izleyicisinin bulunduğu bu organizasyon, 200 ülkede ve 250’den fazla kanalda yayınlanıyor. Dolayısıyla tüm dünyanın gözü tekrardan Türkiye’de olacak.

Formula 1 Türkiye GP

Büyük heyecan ile beklenen Formula 1 organizasyonunun biletleri, önümüzdeki haftadan itibaren satışa çıkacak. Toplam 10 takımın yarışacağı bu organizasyonda Intercitiy İstanbul Park 2021, takvimin 16’ncı yarışı olacak.

Formula 1’i dokuz yıllık aradan sonra geçtiğimiz yıl ülkemize kazandırmanın mutluluğunu yaşamış olan Intercitiy İstanbul Park, bu sene de Formula 1 heyecanını Türkiye’ye taşıyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
3
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler