Final Fantasy XIV Endwalker Ventence
Dijital Yaşam

Final Fantasy XIV Yeni Endwalker Genişletmesinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Final Fantasy XIV Endwalker genişletme paketi geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Ayrıca Square Enix, Endwalker ile tanıtılacak iki karakterden biri olan Sage’i de tanıtmıştı. Şifacı olarak karşımıza çıkan bu karakter Nouliths adlı bir silah kullanıyor.

Bu silah, Final Fantasy serisinde ilk defa karşımıza çıkacak ve bu seriye özel geliştirildi. Ayrıca Sage’i kullanabilmek için bir Job’da en az 70. seviye olmak ve yeni Endwalker paketini satın almak gerekiyor. Ayrıca birçok değişiklik oyunda mevcut olacak.

final fantasy

Final Fantasy VIII Remastered için Sevindirici Haber
Detayları Keşfedin

Final Fantasy XIV Endwalker Tüm Özellikleri

Bu Sage karakterine ek olarak bir de yakın dövüş karakteri oyuna geliyor. Tırpan kullanan Repear, yakın dövüşte savaşırken hasar verebilir ve diğer avatarları çağırabilir. Açıklamalara göre Final Fantasy XIV Endwalker genişletmesinde bazı eklentiler var.

Yeni genişletmeyle beraber iki yeni bölge oyuna geliyor. Eski Sharlayan ve Radz-at-Han adlı bölgelerde, yeni şehirler sayesinde farklı maceralar yaşanabilecek. Aynı zamanda oyuna gelecek olan yeni kabileler mevcut. Bunlar Loporrits ve Arkasodara kabileleridir.

Final- Fantasy- XIV-Endwalker-Ventence

Yeni bir küçük ölçekli PvP modu ve savaş sisteminde yapılan yeni ayarlar da karşımıza çıkacak. Endwalker genişletmesiyle, keşfedilebilecek yeni zindanlar da mevcut. Tüm bunlara ek olarak, toplanacak yeni ekipmanlar ve üretilecek yeni tarifler ortaya çıktı.

Uzun zamandır beklenen Endwalker genişletmesi için nihayet çıkış tarihi verildi. Genişletme, 23 Kasım’da piyasaya sürülecek. Şimdiden Endwalker, Square Enix’in internet sitesinden, PlayStation Store’dan ve Steam’den ön sipariş verilebiliyor. Standart sürüm 40$, dijital koleksiyoncun sürümü ise 60$ fiyat etiketiyle satışta. Son olarak, sanat baskıları, paladin figürü, peluş ve rozet içeren koleksiyon kutusu, yalnızca Square Enix mağazasından 140$’dan daha fazla fiyat etiketiyle satışa çıkacak.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
2
🥳 HEYECANLI
2
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler