Exxen
Dijital Yaşam

Exxen, Bayram için Herkese Ücretsiz: Nasıl İzlenir?

Acun Ilıcalı’nın kurucusu olduğu dijital içerik platformu Exxen, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile yeni kampanyasını duyurdu. 12 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olan kampanya ile birlikte yaklaşan Ramazan Bayramı boyunca Exxen ücretsiz olacak.

Toplamda 4 gün sürecek kampanyaya dileyen herkes katılabiliyorken kullanıcılara reklamlı Exxen paketi sunulmakta. Platformun web sitesi üzerinden birkaç adımda kullanılmaya başlanabilen ücretsiz abonelik ile 15 Mayıs gece yarısına kadar tüm içerikler izlenebiliyor.

film

Tam Kapanmada İzleyebileceğiniz Dizi ve Filmler
Detayları Keşfedin

Exxen Ücretsiz Nasıl İzlenir

Herkesin ad, soyad ve e-posta adresi bilgisi ile oluşturabileceği hesaplar aracılığıyla ücretsiz izlenebilen Exxen, bu hesaplara herhangi bir kısıtlama uygulamıyor. Kullanıcılara aylık 9,90 TL’den sunulan reklamlı paketi ücretsiz kullanabileceğiniz kampanyaya dahil olmanın ilk adımı, Exxen’in web sitesine girmek.

  • Exxen web sitesini buradan ziyaret edin.
  • Karşınıza çıkacak ana sayfadaki “Tüm Türkiye’ye Bayram Sürprizi” bölümünü ad, soyad ve e-posta adresiniz ile doldurun.
  • “Bayram Sürprizinden Yararlan” butonuna dokunun.

Bunların sonrasında Exxen hesabınızın detaylarını düzenlemeniz mümkün. Şifre ve telefon numaranız için ayrılan alanları doldurarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Şifrenizi belirledikten sonra içerikleri ücretsiz izlemenizi sağlayacak promosyon kodu sayfasına geçiş yapılmakta.

  • Otomatik olarak doldurulan promosyon kodu alanı boş ise “BAYRAMDAEXXEN” kodunu alana girin.
  • Devam Et’e dokunun.
  • Kampanyaya katılım ile ilgili sözleşmeyi onayladığınıza dair kutucuğu işaretleyin.
  • Onayla ve Abone Ol’a basın.
Exxen
Exxen’e Geçişiyle Tepki Toplayan Konuşanlar

Tüm bu adımların sonrasında Exxen içeriklerini tamamen ücretsiz olarak izlemek mümkün. Platformun, bu adım ile birlikte daha fazla kullanıcıya erişmesi bekleniyorken nelerin olacağını zaman gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
2
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
1
😡 KIZGIN
2

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler