ethereum
Dijital Yaşam

Ethereum, Kendi Rekorunu Kırdı: İşte Yeni Değeri

Ethereum, DogeCoin gibi kripto paralar, her geçen gün hayatımıza daha çok etki etmeye başladı. Kripto para yatırımcıları arttı. Aynı zamanda ürün satışlarının bile gelecekte kripto paralarla olacağı düşünülüyor. Hal böyleyken, insanların gözü artış ve yükselişlerde oluyor.

Bugün de dünyanın en çok kullanılan kripto paralarından biri olan Ethereum ,rekor zirveye ulaşarak 3.000$’ı geçti. Avrupa Yatırım Bankası’nın (EIB)geçen hafta yaptığı raporun ardından kripto para en yüksek seviyesini görmüş oldu.

Facebook

Facebook, Merakla Beklenen Kripto Parası Diem’i Duyurdu
Detayları Keşfedin

Ethereum, % 325’lik Artış Gösterdi

Kripto para, Londra’daki Bitstamp borsasında % 3 artarak 3.000$’a yükseldi. Şimdiye kadar en yüksek seviyesine gelerek % 325 arttı ve Bitcoin’deki % 95’lik artışı kolaylıkla geride bıraktı. Bu yükseliş, yatırımcıları epey sevindirmiş durumda.

Piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un tarihi artışı, yatırımcıların ciddi bir oranda kazanmasına yardım etti. Ek olarak, Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, uzun zamandır beklenen özellik PoS mimarisi ile birleşecek olan Sharding’i geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Sharding, büyük bir veri tabanının küçük parçalara ayrılması şeklinde gerçekleştirilir. Bu sayede performans artar.

Sharding, Ethereum’un veri tabanını 64 mini zincire bölerek işlemlerin kapasitesini genişletecek ve böylece blok zincirinin sorunlarını düzeltebilecek. Son olarak Ethereum’un bu yılın sonuna kadar 10.000$’ı geçeceği hakkında birtakım düşünceler ortaya atılmaya başladı.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler