Epic Games Store
Dijital Yaşam

Epic Games, Yeni Ücretsiz Oyunlarını Paylaştı

Pandemi sürecinde herkes için sunduğu ücretsiz GTA 5 ile adından sıkça söz ettiren Epic Games, her hafta yeni ücretsiz oyunlar ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Oldukça tercih edilen mağaza, bu hafta ve önümüzdeki hafta boyunca tamamıyla ücretsiz olan oyunları aktardı.

Sevilen oyun geliştiricileri ile gerçekleşen anlaşmaların sonucunda sunulan en yeni oyunlar, Palandis ve Stubbs the Zombie olurken bir sonraki ücretsiz oyun ise daha şimdiden birçok oyunseveri heyecanlandırmış durumda.

apple

Epic Games ve Apple Davasında Ortaya Çıkan Belge Dikkat Çekti
Detayları Keşfedin

İşte Epic Games ile Tamamen Ücretsiz İki Oyun

İlk kez 2015’te yayınlanan Palandis ve Wideload Games’in geliştirdiği Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, 21 Ekim akşamına kadar Epic Games ile birlikte ücretsiz hale geliyor. Birbirinden dikkat çekici oyunların ücretsiz versiyonları ise sadece Windows işletim sistemi ile uyumlu.

epic games

Halihazırda ücretsiz olan ancak ekstra paketlerle geliştirilen Palandis oyunu, bu paketler ile kullanıcılarına ekstra karakterler sunuyor. Oyuncular ise bu karakterler ile oyundaki keskin nişancılık görevlerini tamamlayabiliyorlar.

Epic Games, sadece sınırlı süreliğine satışta bulunan Palandis Epic Paketi’ni ise oyunculara ücretsiz olarak sunmakta. Normal değeri 150 TL olan paket; Asil Androxus, Fatih Raum, Barones Tyra ve Aslanağzı Ying karakterlerini oyuna tamamıyla ücretsiz bir şekilde dahil etmekte.

Epic Games Store’a Oyunlardan Sonra Uygulamalar da Ekleniyor
Detayları Keşfedin

Sıradaki Ücretsiz Oyun da Açıklandı

Palandis’in haricinde oyuncuların zombilerle mücadele ettiği ve 1959 yılında geçen Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse da Epic Games’te tamamıyla ücretsiz olarak sunulan oyunlardan. 33 TL’lik fiyat etiketinde %100’lük indirim yapılan oyun daha şimdiden birçok kişi tarafından kütüphaneye eklenilmiş durumda.

21 Ekim akşamı Türkiye saatiyle 18.00’e kadar yararlanabilinen indirimin uygulanacağı bir diğer oyun da Epic Games tarafından paylaşıldı. Bir kabusa tutsak kalan ve annesini arayan küçük bir çocuğun yönlendirildiği Among the Sleep: Enhanced Edition, 21-28 Ekim tarihleri arasında Epic Games’teki yerini alacak.

Epic Games tarafından düzenli olarak verilen ücretsiz oyunları kütüphanenize eklemenin ise oldukça basit bir yolu bulunuyor. Oyunları elde etmek için tek ihtiyacınız olan ise bir Epic Games hesabı.

  • Buradan Epic Games Ücretsiz Oyunlar sayfasını ziyaret edin.
  • Kütüphanenize eklemek istediğiniz oyunu seçin ve dokunun.
  • “Yükle” butonuna dokunun.
  • Epic Games hesabınıza giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun.
  • Oyunun kütüphanenize eklenmesi için bir süre bekleyin.

Bu altı adımın sonunda ise Epic Games tarafından otomatik bir şekilde seçtiğiniz oyun kütüphanenize eklenmiş oluyor. İki farklı oyunun sunulduğu durumlarda ise her iki oyunu da kütüphanenize eklemeniz mümkün.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler