Epic Games Ücretsiz Sunacağı Bir Sonraki Oyunu Belirledi
Dijital Yaşam

Epic Games’ten Sevindirici Kampanya: 3 Ücretsiz Oyun

Dünya genelinde en çok kullanılan dijital oyun platformlarından biri olan Epic Games kullanıcıları için her hafta bir veya iki oyunu ücretsiz hale getirmeye devam ediyor. Bu kampanya yeni oyunlar keşfetmek isteyen kullanıcılar için de oldukça yararlı. Ek olarak Epic Games bunun sayesinde de en büyük rakibi olan Steam platformunu geçmeye çalışıyor. Son olarak platformda bugün 3 out of 10: Season Two oyunu ücretsiz hale geldi.

3 out of 10: Season Two oyunu platformda 15 Nisan 2021 saat 18.00’e kadar ücretsiz halde olacak. Bu süre zarfı içerisinde sizler de oyuna ücretsiz bir şekilde erişip oynayabilirsiniz. Bir nevi parkur oyunu olan 3 out of 10: Season Two eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda keyifli seslendirmelere de sahip olan oyunda bütün bölümleri geçerek sona ulaşacaksınız. Son olarak Epic Games oyuncuları oldukça sevindirecek bir kampanyaya başvurdu. Bu kampanyanın detaylarına ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Crysis Remastered

Crysis Remastered için Grafik Güncellemesi Yayınlandı
Detayları Keşfedin

Epic Games Platformunda Önümüzdeki Haftanın Ücretsiz Oyunları

Şuana kadar her hafta bir veya iki oyunu ücretsiz yapan Epic bu sayıyı bir yukarı daha çıkardı. Bugün platformda 3 out of 10: Season Two’nun ücretsiz olması ile birlikte önümüzdeki haftanın oyunları da belli oldu. Platformda önümüzdeki tam 3 oyun ücretsiz hale gelecek. Bu üç oyunun detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Epic Games

Steam’da bu sıralar art arda indirimlerin olması üzerine Epic Games de hamlesini bu şekilde gerçekleştirdi. 3 out of 10: Season Two oyunun ücretsiz satın alım süresi bittiği zaman toplam üç oyun ücretsiz olacak. Ücretsiz sunulacak üç oyun da bir hafta boyunca kullanıcılarını bekliyor olacak. Platformda haftaya ücretsiz olacak üç oyun ise şöyle;

  • Deponia: The Complete Journey
  • Ken Follett’s The Pillars of the Earth
  • The First Tree
Epic Games

Platformda önümüzdeki hafta yukarıdaki üç oyun ücretsiz hale gelecek. Ek olarak bu üç oyunda platformda 15 Nisan 2021 – 22 Nisan 2021 saat 18.00 tarihleri arasında ücretsiz verilecek. Siz de ilk olarak bugün ücretsiz verilen oyunu alabilirsiniz. Daha sonrasında ise yukarıdaki üç oyunun ücretsiz sunulacağı tarihi bekleyebilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler