Epic Games
Dijital Yaşam

Epic Games Popüler Kampanyasına Devam Ediyor: İki Ücretsiz Oyun

Dünya genelinde en çok kullanılan dijital oyun platformlarından biri olan Epic Games kullanıcıları için her hafta bir veya iki oyunu ücretsiz hale getirmeye devam ediyor. Bu kampanya hep aynı oyunlardan sıkılmış kullanıcılar için bire bir. Son olarak platform kullanıcıları için bu kampanya kapsamında tam üç oyunu ücretsiz yaptı. Bu oyunlar ise, Deponia: The Complete Journey, Ken Follett’s The Pillars of the Earth ve The First Tree.

Ek olarak yukarıdaki üç oyun platformda 22 Nisan Perşembe saat 18.00’e kadar ücretsiz kalacak. Siz de şuanda platformun mağazasına giderek bu oyunlara ücretsiz sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı üç oyunu ücretsiz hale getiren Epic Games bu kampanya kapsamında kullanıcıları sevindirmeye önümüzdeki haftada da devam ediyor.

Epic Games

Epic Games Yüklü Miktarda Bir Yatırım Aldı
Detayları Keşfedin

Epic Games Önümüzdeki Haftanın Ücretsiz Oyunları

Dün üç oyunun ücretsiz olmasından sonra önümüzdeki haftanın da ücretsiz oyunları da belli oldu. Platform, kullanıcıları için haftaya iki oyunu birden ücretsiz hale getirecek. Ek olarak platformda ücretsiz hale gelecek iki oyun ise şunlar; Alien: Isolation ve Hand of Fate 2.

Epic Games / Alien: Isolation

Son olarak yukarıdaki iki oyun da bu haftaki ücretsiz oyunlarının zamanının bitmesini bekliyor. Alien: Isolation ve Hand of Fate 2, 22 Nisan Perşembe saat 18.00’de ücretsiz hale gelecek. Siz de şuanda hem bu haftanın oyunlarını hem de haftaya verilecek ücretsiz oyunlara sahip olabilirsiniz. Son olarak bu oyunlara sahip olmak için izlemeniz gereken yollar ise şöyle;

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • Oyunların sayfalarına gidin.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi Ver tuşuna tıklayın. 
  • Oyunlar böylece kütüphanenizde olacak.
  • Son olarak ise platform sizden çift faktörlü kimlik doğrulaması isteyecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler