Epic Games
Dijital Yaşam

Epic Games Haftaya Ücretsiz Sunacağı Oyunu Açıkladı

Dünya çapında en çok kullanılan dijital oyun platformlarından biri olan Epic Games kullanıcıları için her hafta bir veya iki oyunu ücretsiz hale getirmeye devam ediyor. Epic Games ücretsiz hale getirdiği oyunlar sayesinde de büyük bir ilgiyi üzerine toplamayı başarıyor. Ek olarak platformda iki gün önce Creature in the Well oyunu ücretsiz hale geldi. Sizde oyunu şuanda ücretsiz şekilde satın alıp oynayabilirsiniz. Ayrıca Creature in the Well platformda 1 Nisan tarihine kadar ücretsiz kalacak.

Ek olarak iki gün önce Creature in the Well oyununun ücretsiz hale gelmesinden sonra Epic Games’te haftaya ücretsiz olacak oyunda haliyle belli oldu. Epic Games’te önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu ise Tales of the Neon Sea oldu. Oyun 1 Nisan tarihinde platformda ücretsiz hale gelecek. Detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Epic Games

Epic Games’te Bahar İndirimi Başladı
Detayları Keşfedin

Epic Games, Tales of the Neon Sea

1 Nisan tarihinde Epic Games’te ücretsiz hale gelecek oyun 8 Nisan tarihine kadar platformda ücretsiz kalacak. Bu tarih aralığında oyuncular Tales of the Neon Sea oyununu ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekler. Son olarak oyunun detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Epic Games

Oyuncular Tales of the Neon Sea’de pikselli bir dünyada insanlar ve robotlar arasında geçen mücadeleyi deneyimleyecekler. Kullanıcılar ise bu oyunda Rex ismindeki bir dedektifi canlandırıyor olacak. Rex ile kullanıcıların oyundaki asıl amacı ise bir robot isyanının ipuçlarını içeren garip bir cinayet vakasını çözmek.

Tales of the Neon Sea oyunu Steam platformunda da sarışa sunuluyor. Oyun Steam‘da 27 TL fiyat etiketine sahip. Ek olarak Tales of the Neon Sea Steam inceleme raporlarında da kullanıcılardan ‘‘Çok Olumlu” yanıtını almayı başarmış durumda. Son olarak oyunun sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tales of The Neon Sea Sistem Gereksinimleri 2021

Tales of the Neon Sea Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E6400 @ 2.13GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT 730 ya da Radeon HD 4830
  • DirectX: Sürüm 11

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-2300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 650 ya da Radeon HD 7750
  • DirectX: Sürüm 11

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
2
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler