Epic Games
Dijital Yaşam

Epic Games Bu Haftanın Ücretsiz Oyununu Duyurdu

Epic Games, ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor. Şirket, çevrim içi olarak geliştiricilerin kaliteli oyunlar oynamasını sağlıyor ve oyunlar da piyasaya sürüyor. Kullanıcı sayısı bir hayli yüksek olan bu platform, sevenlerine güzel bir kampanya duyurmuştu.

Epic Games ‘in, Her Hafta Ücretsiz Bir Oyun Al kampanyası uzun zamandır devam ediyor. Şirket, her hafta bir ya da iki oyun ücretsiz olarak sunduğu için oyun severlerin dikkatini çekmiş durumda. Bir hafta boyunca ücretsiz olan bu oyunları indirmek oldukça kolay.

Epic Games Store’a Oyunlardan Sonra Uygulamalar da Ekleniyor
Detayları Keşfedin

Bu Haftanın Ücretsiz Oyunu: Pine

Geçen haftanın ücretsiz oyunu, Idle Champions of the Forgotten Realms’ın süresi bugün 18.00’de bitecek. Strateji yönetimi konulu bu oyun, bir hafta boyunca Epic Games mağazasında ücretsiz olarak sunuldu. Bu haftanın yeni oyunu da belli oldu.

pine
Pine Oyunu

Kampanya kapsamında bu hafta ücretsiz olan oyun Pine. Açık dünya aksiyon türündeki bu oyun, içerisinde macera ve simülasyon barındırıyor. Oyunu Epic Games mağazasından indirdikten sonra 6-13 Mayıs tarihleri arasında oynayabilirsiniz. Son olarak bu macera oyununu, aşağıdaki adımları takip ederek indirip, 1 hafta boyunca bu oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • Oyunlar sayfalarına gidin.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi Ver tuşuna tıklayın. 
  • Oyunları böylece ücretsiz oynayabileceksiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler