Epic Games
Dijital Yaşam

Epic Games, Bu Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Duyurdu

Dünya genelinde oldukça popüler olan Epic Games, oyuncuları oldukça sevindiren ücretsiz oyun kampanyasına kaldığı yerden devam ediyor. Platform, bu hafta boyunca toplam iki tane oyunu kullanıcılara ücretsiz halde sunacak.

Üretsiz oyun kampanyası kapsamında, bu haftanın ücretsiz oyunları belli oldu. Alien: Isolation ve Hand of Fate 2 sevenlerine 29 Nisan’a kadar ücretsiz olarak sunulacak. Oyun severler şimdiden bir sonraki haftanın oyunu için geri sayıma başlamış durumda.

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

Epic Games ‘te Ücretsiz Olan Oyunlar

Bu haftanın ücretsiz oyunlarından biri hayatta kalma konulu Alien: Isolation. Bir diğeri ise, hayali bir dünyada geçen dungeon crawler türündeki oyun olan Hand of Fate 2. Tüm hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek bu oyunların yanında bir sonraki haftanın ücretsiz oyunu da açıklanmış durumda. Idle Champions of the Forgotten Realm, 29 Nisan ve 6 Mayıs tarihlerinde ücretsiz olacak.

Bu haftanın ücretsiz iki oyunu 29 Nisan’a kadar severleriyle olacak. Siz de şuanda hem bu haftanın ücretsiz oyunlarına sahip olup hem de bir sonraki haftanın oyununa göz atabilirsiniz. Son olarak bu oyunlara sahip olmak için izlemeniz gereken yollar ise şöyle;

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • Oyunlar sayfalarına gidin.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi Ver tuşuna tıklayın. 
  • Oyunları böylece ücretsiz oynayabileceksiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler