Apple

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi

Geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleştirdiği özel yayın ile en yeni aygıtlarını duyuran Apple, sıradaki etkinliği hakkındaki ilk detayları paylaştı. Kaliforniya merkezli teknoloji devi, tamamıyla sanal ortamda düzenlenecek en yeni etkinlik ile heyecanla beklenen yeniliklerini duyuracak.

Tarihi Apple resmi web sayfasında paylaşılan yeni etkinlik, 18 Ekim Pazartesi günü gerçekleşecek. Her zamanki gibi birçok farklı yol ile, yapılacak yayını izlemek mümkün olacak. Tüm bunların haricinde karşımıza çıkması beklenen yenilikler de netlik kazanmakta.

Apple, En Yeni Türkiye Mağazasını Resmen Duyurdu
Detayları Keşfedin

Yeni Apple Etkinliği Hakkındaki İlk Detaylar

“Unleashed.” sloganı ile karşımıza çıkan yeni Apple Etkinliği, 18 Ekim Pazartesi günü gerçekleşecek. Apple resmi web sayfasında, YouTube’da ve son olarak Apple TV uygulamasında canlı olarak izlenebilecek etkinlik aynı zamanda 20.00’de başlıyor.

Teknoloji devi şirket, tüm bunların haricinde diğer etkinliklerinde de olduğu gibi yaklaşan Apple Etkinliği için de özel bir animasyon hazırladı. Apple’ın etkinlik için oluşturulan sayfasından erişilebilinen animasyon aynı zamanda Arttırılmış Gerçeklik destekli.

Tıpkı daha önce olduğu gibi bu etkinlikte de Apple Park’tan naklen yayın yapacak şirket, uzun zamandır beklenen yeniliklerini bu etkinlikte tanıtabilir. Her etkinlikte gündeme gelen birçok farklı aygıtında ilk tanıtımının 18 Ekim’de gerçekleşeceği düşünülüyor.

Yaklaşan Apple Etkinliği ile Neler Tanıtılacak?

Apple ürünleri arasındaki yerini alması beklenen aygıtlardan ilki Mac serisinde bulunuyor. Geçtiğimiz yıldan beri süren Apple silikona geçişin etkinlikte tanıtılacak en yeni modeller ile devam edeceğe benziyor. Yeni Mac’lere güç verecek çipin ise M1X olarak isimlendirilmesi, sızdırılanlar arasında.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler