elon musk
Dijital Yaşam

Elon Musk’ın Yeni Dogecoin Tweeti Piyasayı Sallayabilir

Ünlü iş adamı Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla piyasayı düzenli olarak etkiliyor. Bu yüzden herkesin gözü Musk’ın üzerinde ve yaptığı paylaşımlar sayesinde her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Bugün Musk, DogeFather SNL 8 Mayıs yazarak bir tweet attı. Bu tarihte Musk, Saturday Night Live adlı bir programı sunacak. Dogecoin’in büyüyeceğini ima eden Musk’ın paylaşımının ardından, kripto para biriminin değeri katlanarak artacağı düşünülüyor. Bir saat önce yapılan bu tweet’ten sonra Dogecoin’in, %15’ten fazla değerlendiği söyleniyor.

Bitcoin

Tesla, 1,5 Milyar Dolarlık Bitcoin Satın Aldığını Duyurdu
Detayları Keşfedin

Dogecoin Değeri Katlanarak Artabilir

Kripto para hakkındaki tweet’in ardından sadece 1 saat içinde Dogecoin trend oldu ve Bitcoin fiyatı son 24 saatte %4 düşmüştü. Bitcoin ile karşılaştırıldığında Dogecoin’in fiyatı o kadar fazla olmayabilir. Ancak, kripto para piyasasını düşünürsek, Dogecoin’in değeri katlanarak artabilir.

Alınan verilere göre, kripto para biriminin değeri hala daha artmaya devam ediyor. 1 Dogecoin miktarı 2,3865 Türk lirası. Bu fiyat, piyasadaki diğer kripto paraların arasında üst sıralara yerleştirebilir. Bu paylaşımla beraber kullanıcılar, heyecanla bir sonraki adımı bekliyor.

Son olarak tweet’te belirtilen 8 Mayıs tarihi kripto para için kritik bir gün olabilir. Bu tweet’ten önce de Musk, sanatçı Joan Miro’nun bir tablosu eşliğinde Doge aya havlıyor dediği başka paylaşım yapmıştı. Musk’ın bir sonraki hamlesi ne olacak merakla bekliyoruz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler