elon musk
Dijital Yaşam

Elon Musk, Kendisini Mars’ın İmparatoru İlan Etti

Elon Musk, sosyal medyanın dikkatini nasıl çekeceğini biliyor. Zaman zaman gündemden düşmeyen Musk, şimdi de Twitter’daki biyografisini değiştirdi. Yeni biyografisine Mars’ın İmparatoru, Tesla ve SpaceX CEO’su, aynı zamanda göz kırpan emoji ekledi.

İmparator kelimesi antik Roma tarihinde bir hükümdarı ya da komutanı tanımlamak için kullanılan kelime iken, milyarder neden kendisini böyle tanımlamayı seçtiğini açıklamadı. Fakat Musk’ın uzun zamandır Mars’a ilgisi olduğu düşünülünce hiç şaşırtıcı değil.

Neuralink

Elon Musk’tan Sevindirici Neuralink Haberleri Geldi: Sıradaki Hedef İnsan
Detayları Keşfedin

Tesla, Elon Musk’a Yeni Bir Unvan Verdi

Yapılan açıklamalara göre15 Mart 2021’den itibaren geçerli olmak üzere Elon Musk ve şirketin Finans Direktörü Zach Kirkhorn’un unvanları Technoking of Tesla ve Master of Coin olarak değiştirildi. Ayrıca Musk, İcra Kurulu Başkanı olarak görevine de devam edecek.

elon musk

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Elon Musk, sosyal medya paylaşımında bir elektronik müzik parçasını NFT olarak satmayı planladığını belirtmişti. NFT, satışları günden güne daha çok artmaya devam ederken Elon Musk’da bu piyasaya katıldı.

O paylaşımda, NFT’ler hakkındaki bu şarkıyı NFT olarak satıyorum yazıyordu. Videoda madeni paralar ve köpek figürler ile süslenmiş altın bir kupa yer alıyor. Görselin arka planında ise tekno müzik çalıyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler