Dijital Yaşam

Ekrem İmamoğlu Twitch Kanalı Açtı: İşte İlk Yayın Tarihi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitch kanalını açtı. İmamoğlu, 19 Mayıs’ta gerçekleşecek Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali ile birlikte yayın hayatına başlıyor.

Bunun dışında Ekrem İmamoğlu’nun bir de YouTube kanalı bulunuyor. Birçok videosu binlerce izlenme alan İmamoğlu’nun YouTube kanalı, ayrıca 558 bin aboneye ulaşmış durumda.

Twitch’in 2020’de Kırdığı Tarihi Rekor Ortaya Çıktı
Detayları Keşfedin

Ekrem İmamoğlu, 19 Mayıs’ta Yayın Hayatına Başlıyor

Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalı, 19 Mayıs saat 19.00’da; Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali’nin büyük açılışında yayın hayatına başlayacak. Böylece İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, artık Twitch üzerinden de gençlere kulak verecek.

Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalındaki ilk canlı yayın, ‘’Zor Sor’’ yayını olacak. Buna ek olarak İmamoğlu, bu yayın boyunca tanınmış isimlerin zor sorularına yanıtlar verecek. Ayrıca İmamoğlu, “Zor Sor” adlı yayında Tuna Akşen, Feride Hilal Akın, Yeliz Korkmaz ve Cem İşçiler gibi isimlere yer verecek.

Buna ek olarak Ekrem İmamoğlu, IGEF 2021’in ardından da Twitch kanalındaki farklı içeriklerle gençlere seslenmeye devam edecek. Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
2
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler