Aygıtlar

DJI Air 2S Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

DJI, Mavic Air 2’nin çıkmasında daha bir yıl bile geçmeden Mavic Air serisinin yeni üyesini tanıttı. Piyasada zaten DJI’ın Mavic Air 2S adında yeni bir modeli tanıtacağı tahmin ediliyordu. İddalar doğru çıktı ve DJI Air 2S, resmen tanıtıldı.

DJI Air 2S, Mavic Air 2’nin düşük fiyatı ile Mavic 2 Pro‘nun kamera kalitesini bir araya getiriyor. Mavic Air 2‘den yalnızca $200 daha fazla olan Air 2S, çok daha kaliteli bir kameraya sahip. 20 MP’lik bir kameraya sahip olan Air 2S, 4K’da 60 FPS videolar çekebiliyor.

DJI FPV

DJI Beklenen Yeni Yarış Drone’unu Tanıttı
Detayları Keşfedin

İşte Karşınızda DJI Air 2S

DJI Air 2S‘nin kamerası, neredeyse DJI Mavic 2 Pro‘dakiyle aynı. 1 inçlik CMOS sensörüne ve 2.4 nanometrelik piksellere sahip olan DJI Air 2, kumandasından 12 km uzakta uçabiliyor. Ayrıca 4K’da 60 FPS videolar çekebilen DJI Air 2S, 5,4K’da da 30 FPS videolar çekebiliyor.

Tam bir milyar renk yelpazesine ve akıllı HDR sahip olan Air 2S, yeni MasterShots teknolojisine de sahip. Daha önceki DJI modellerinde bulunan QuickShots’un yerini alacak olan MasterShots, ayrıca birçok görüntü efekti sağlıyor.

Buna ek olarak, Environment Sensing özelliği sayesinde Air 2S; dört bir yanında bulunan dev sensörlerin de yardımıyla ormanda bile ağaçlara çarpmadan ilerleyebiliyor. Ayrıca 2.4/5.8 GHz çift frekansta, veri aktarımı yapabilme yeteneğine Air 2S’nin kumandası; anlık olarak 1080p’de görüntü aktarabiliyor.

Bunun dışında, Automatic Dependent Surveillance-Broadcast (ADS-B) özelliği sayesinde DJI Air 2S’in kumandası; haritada size yakın uçakların konumunu göstererek daha güvenli bir uçuş deneyimi sağlıyor.

Fiyata gelecek olursak, Mavic Air 2’den yalnızca $200 daha fazla olan Air 2S; $999‘lık bir fiyata sahip. Air 2S’in Fly More Combo paketi ise $1.299‘dan başlıyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler