discord
Dijital Yaşam

Discord Yeni Özelliğini Duyurdu: Sohbet Odaları Bulunabilecek

Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan Discord, kullanıcıların sohbet odaları bulmalarına yardımcı olmak için yeni özelliği Stage Discovery’yi duyurdu. Altıncı doğum gününü kutlayan Discord, sosyal ses odalarını bulmayı kolaylaştıran bu özelliği kullanıcılarıyla tanıştırdı.

Aynı zamanda şirket, uygulamanın yeni bir logoya ve konuşmalar için bir Threads özelliğine sahip olacağını da açıkladı. Discord, yakın zamanda duyurduğu yeni uygulaması Stage Channels’ta, kullanıcının ilgisini çekebilecek sohbet odaları bulunuyor.

Microsoft ile Discord Arasında Satın Alma Görüşmeleri Başladı
Detayları Keşfedin

Threads ve Stage Discovery Yaz Ayında Gelebilir

Daha büyük topluluklara, panellere, veya her tür canlı sohbet etkinliklerine ev sahipliği yapmak için başlatılan Stage Channels’a yeni bir özellik daha ekleyen şirket, Stage Discovery, adlı bu özelliği resmi olarak tanıttı. Sohbet odaları özelliği Clubhouse’tan sonra birçok sosyal medya platformuna da yayılmaya başladı.

discord

Stage Discovery’nin ne zaman piyasaya sürüleceği net olmamakla birlikte Haziran ayında kullanıma sunulması bekleniyor. Ayrıca Discord, yeni özelliği için bazı kuralları da açıkladı. Kullanıcılar Stage Channels başlıklarında ya da açıklamalarında küfürlü dil kullanamayacak. Müstehcen, sansürlenmemiş ya da cinsel içerikler de yasak olacak.

Şirketin yeni özelliği şu an özel beta sürümünde test ediliyor ve Discord bu özelliğin daha iyi olması için uğraştıklarının altını çizdi. Son olarak şirketin açıkladığı Threads özelliğinin de yaz ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu özellik sayesinde sohbet metinleri daha kolaylaşacak.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
1

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler