Dijital Yaşam

Deezer, Müzisyen ve Yayıncılar için Tasarlanan Akıllı Analiz Uygulamasını Duyurdu

Popüler müzik platformu Deezer; sanatçılar, profesyonel müzisyenler ve podcast yayıncılar için özel olarak tasarlanan akıllı analiz aracını tanıttı. Araç ile birlikte sanatçılar ve podcast yayıncıları ilk kez tüm içeriklerini tek bir mobil uygulamada izleyebilecek.

Aynı zamanda Deezer, yeni analiz aracı duyurusunun ardından Analytics uygulamasını da yeni özelliklerle güncelledi. Yenilenen Analytics uygulaması ile birlikte artık bir çalma listesine sanatçıların parçaları eklendiğinde sanatçılar otomatik olarak bildirim alıyor olacak.

Spotify Arayüzünüzü Star Wars ile Nasıl Değiştirirsiniz
Detayları Keşfedin

Sanatçılar Uygulama Sayesinde Hayranlarıyla Bağlantı Kurabilecek

Deezer for Creators adındaki uygulama, sanatçıların doğrudan hayranlarla bağlantı kurmasını sağlayan paylaşılabilir kartlara sahip. Her paylaşılabilir kart, sanatçının yer aldığı çalma listesinin adını içeriyor. Sanatçılar, her bir yeni parça yayınladığında ilk yedi gün içinde hayranlarıyla paylaşabilecek ve sosyal kanallarında yayınlayabilecekler. Deezer for Creators uygulaması, yakın zamanda şarkı ya da yayın performansının takibi gibi başka özellikler de sunuyor olacak.

Deezer for Creators sadece mobil uygulama ile sınırlı değil. İçerik üreticileri ve sanatçılar ayrıca web üzerinden de biyografilerini, profil resimlerini güncelleyebilir ve yayınlarının öne çıkanlarını görebiliyor.

Ayrıca Deezer for Creators uygulaması şimdi iOS ve Android’den indirilebilir. Mevcut kullanıcılar Backstage veya Analytics kimlik bilgilerini kullanarak oturum açabiliyorken yeni kullanıcılar ise buradan erişim sağlayabiliyor. Deezer’in yeni adımının diğer platformlarla arasındaki rekabeti nasıl değiştireceğini ise zaman gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler