Dijital Yaşam

DC, Herkese Ücretsiz NFT Sunmaya Hazırlanıyor

Bu yıl 87. yaşını kutlamaya hazırlanan DC, önümüzdeki günlerde en yeni FanDome etkinliğini düzenlemeye hazırlanıyor. 16 Ekim’de gerçekleşecek etkinlik, daha şimdiden milyonlarca kişiyi heyecanlandırmışken geçtiğimiz saatlerde dikkat çekici bir yönü daha duyuruldu.

Warner Bros resmi web sayfasından paylaşılan bilgilere göre DC, FanDome etkinliğine kayıt olan herkese özel NFT eserleri tamamıyla ücretsiz olarak sunacak. Üç farklı nadirlik kategorisine göre gruplandırılan NFT’lerin kısa sürede çok yüksek değerlere ulaşması muhtemel.

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

İşte DC NFT Eserlerine Sahip Olmanın Yolları

Yarattığı Superman, Batman, Wonder Woman başta olmak üzere yüzlerce farklı kahramanı ile tanınan DC, her yıl FanDome adında bir etkinlik düzenliyor. Etkinlikte en yeni yapımlarıyla ilgili ilk resmi açıklamaları yapan şirket, 16 Ekim’de bu yılki FanDome’u başlatacak.

DC NFT Ventence
Tasarlanan Özel DC NFT Eserler | Palm NFT Studios

Birçok farklı yeni filmin ilk fragmanları etkinlikte hayranlarla buluşacakken bu etkinliğin diğerlerine göre farklı bir yönü bulunuyor. Warner Bros’un DC için yaptığı açıklamaya göre birkaç gün sonra gerçekleşecek FanDome etkinliğine katılanlara ücretsiz NFT eserler dağıtılacak.

Yaygın, nadir ve efsanevi olmak üzere üç farklı enderlik kategorisinde gruplanan NFT’lere sahip olmak içinse tek yapılması gereken etkinlik web sayfasından kayıt olmak. 5 Ekim’den sonra kaydolan herkes, ücretsiz DC NFT serisinden bir parçaya sahip olabiliyor.

DC FanDome Ventence
FanDome Etkinliği için Hazırlanan Afiş | DC

Birden Fazla DC NFT Eser Kazanmak Mümkün

Özel geliştirilen sistem tarafından kayıt olan herkese verilen NFT’ye ek olarak daha fazla eser kazanmak isteyenler için yollar da mevcut. DC tarafından aktarılan bilgilere göre aldığı ilk NFT eseri sosyal medya hesaplarında paylaşan kişiler, ikinci bir esere daha sahip olabilecek.

İkinci eserin enderlik durumu ise biraz daha yüksek. Tüm bu NFT’lerin sahip olduğu tasarım ise DC’nin tarihine odaklanıyor. 87 yıl boyunca yayınlanan en popüler çizgi romanların kapakları, dağıtılacak ücretsiz eserleri oluşturmakta. Bunun için şirket, Palm NFT Studios ile çalıştığını aktarıyor.

OPPO Reno5, Marvel iş birliğiyle yenileniyor. OPPO Reno5 Marvel Edition, The Avengers serisindeki karakteristik unsurları barındıracak.

OPPO Reno5 Marvel Edition Duyuruldu
Detayları Keşfedin

Tüm bu planlamaların hayata geçirileceği tarih ise 5 Ekim. Sadece birkaç gün sonra buradan DC FanDome resmi web sayfasına kayıt olarak ilk NFT eserinize sahip olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızda NFT’leri paylaştıktan sonra ise ikinci eserinizi edinebilirsiniz.

Aynı zamanda 16 Ekim’deki etkinlikte uzun zamandır beklenen The Flash solo filmiyle ilgili ilk resmi duyurunun gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz yıl, 22 milyon kez izlenen etkinlikte The Batman ve Wonder Woman 1984 filmlerinin fragmanları yayınlanmıştı.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler