Cyberpunk 2077
Dijital Yaşam

Cyberpunk 2077 PlayStation 5’te Oynanmaz Hale Geldi

Büyük riskler alınarak oyun piyasasına sürülen Cyberpunk 2077 için büyük güncellemeler gelmeye devam ediyor. CD Projekt RED oyunda fazlasıyla bulunan hataları düzeltmek için büyük boyutlu güncellemeler yayınlıyor. Son olarak şirket oyundaki 100’den fazla hatayı gidermek için 1.2 isimli yamayı yayınlamıştı. Fakat o yamanın ardından konsol oyuncuları oldukça sinirlendi.

CD Projekt RED geçtiğimiz günlerde 1.2 yamasını oyuncular için yayınlanmıştı. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre ise bu yama oyundaki 100’den fazla hatayı çözüp kullanıcılara daha iyi bir oyun keyfi sunacaktı. Fakat 1.2 yaması ile oyun PlayStation 5 konsollarında oynanmaz hale geldi. Detaylara ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

EA Play

Xbox Game Pass ve EA Play Servislerine Gelmesi Beklenen Oyun Duyuruldu
Detayları Keşfedin

Cyberpunk 2077 1.2 Yamasının Hataları

Birkaç PlayStation 5 kullanıcısı yayınlanan güncellemenin ardından bir sorun ile karşılaştığını öne sürdü.  Oyunu konsola yeni indiren ve açan oyuncu, yaklaşık 15 saniyenin ardından bazı buglar olduğunu söyledi. Bunlardan birisi arabaların yerin içine girdiğini ve sonsuz bir düşüşe başlaması. Buna ek olarak da kullanıcılar oyunu konsolda oynarken düzgün bir şekilde yüklenmediği de belirtti.

Oyun piyasaya sunulmadan önce CD Projekt tarafından tam üç kez ertelenmişti. Bu ertelenmeler sayesinde ise dünya çapındaki oyuncular Cyberpunk 2077 için oldukça heyecanlı ve merak içinde oyunu bekliyorlardı. Fakat oyun çıkması ile birlikte içinde oldukça fazla bug ve hata ile birlikte kullanıcıların karşısına çıktı.

Oyunun geliştirici şirketi de kullanıcılardan özür dileyerek bu hataların en kısa sürede düzeltileceğini söyledi. Fakat bakıldığı zaman oyundaki hataların bir çoğu düzeltilememiş halde. Bu durum sosyal medyada kullanıcılar tarafından ise pek hoş karşılanmıyor. Son olarak şirketin bu konu hakkında nasıl bir çözüm getireceği ise merakla bekleniyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
2
🥳 HEYECANLI
2
👻 ŞAŞIRTICI
2
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler