cowboy
Aygıtlar

Cowboy, İki Elektrikli Bisiklet Piyasaya Sürdü: İşte Detaylar

Cowboy, pedal destekli elektrikli bisiklet üreten bir şirkettir. Bu şirket, 2021 için iki yeni model tasarladı. Yeni C4 modeli, geçen yıl piyasaya sürülen C3 ile benzer. Fakat 4 ST modeli, ilk açık çerçeveye sahip. Her iki model de, geçen yılkine göre %50 daha fazla dönme kabiliyetine sahip ve telefonu şarj edebilen bir sistem bulunduruyor.

Sürüş deneyimleri benzer olsa da bir kaç farklı değişiklikleriyle göze çarpıyorlar. Yapılan basın açıklamasına göre, biçim ve işlev açısından arabaya alternatif bir araç olması için tasarlanmış. Bu özellikleriyle Cowboy şirketi, elektrikli bisiklet piyasasında lider olabileceğini düşünüyor.

Porsche

Porsche, Elektrikli Bisikletlerini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor
Detayları Keşfedin

İki Elektrikli Bisikletin Tüm Özellikleri

Dördüncü nesil C4, kendinden önceki her bisikletle aynı sportif sürüş deneyimini ve direksiyon hakimiyetini koruyor. Ancak bu yılki model, daha fazla dönme kabiliyetine sahip olmasına rağmen saatte maksimum 25 km hıza çıkabiliyor. Ayrıca, yeniden tasarlanmış 250W elektrik motoruna sahip.

C4 ST ise, sürücüyü daha dik bir konuma getiren daha kısa bir seleye ve daha yüksek tutuşlara sahip. Bu, daha düşük bir dişli oranıyla birleştiğinde sürüş daha çok kolaylaşıyor. C4 ST, çerçevesiz olmasından dolayı eşya taşımak daha kolay olacaktır. Örneğin, dizüstü bilgisayar çantasıyla işe gidip gelmek. C4’te ise bu mevcut değil.

Cowboy, elektrikli bisiklet pazarında öne geçmek için bu iki yeni tasarımına, kullanıcıların telefonlarını kablosuz şarj etmesini sağlayan Quadlock adlı bir sistem eklemiş. Telefon, bisikletin 360 Wh pilinden 15 W’a kadar şarj edilebilir. Ancak yaklaşık 29€ fiyatlık bir Quadlock uyumlu kılıf almak gerekiyor.

iOS ve Android için Cowboy uygulamaları, navigasyonun yanı sıra sağlığı vurgulayan birçok yeni özellikle birlikte yeniden tasarlanmış durumda. Şirket, insanları daha fazla bisiklete binmelerini desteklemek için bunu yapmış olabilir.

Her iki model de 19.2 kg ağırlığa sahip. Ayrıca açıklamalara göre şirket, bu bisikletlerin daha şık görünmesi için, Flex in Hungry tarafından bir araya getirilen motor, lastik ve hidrolik fren dahil 200 özel yapım parçayı üretimde kullanmış.

Şirket, 99€ fiyatına sahip isteğe bağlı bir arka raf üretebiliyor. Ayrıca kullanıcılar 4 ve C4 ST’de bulunan üç farklı renkten istediğini satın alabilir. Bunlar siyah, haki ve kum rengindeki seçeneklerdir. Son olarak bisikletlerin Avrupa’daki satış fiyatı, 2.490 €’dur.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler