Clubhouse Nedir, Nasıl Davetiye Bulunur
Dijital Yaşam

Android için Clubhouse Yayınlandı: İşte Detaylar

Yayınlandıktan birkaç ay sonra dünya genelinde kullanıcılar tarafından sevilen fakat o dönemlerde sadece iOS için erişilebilir olan sesli iletişim uygulaması Clubhouse, tüm Android kullanıcılarına sunuldu. Birkaç hafta önce Google Play Store’da Amerika Birleşik Devletleri için indirilebilir olan uygulama, şu an tüm ülkelerde indirilebiliyor.

Android sürümünün tüm ülkelerde yayınlanmasının yanında davet ile giriş sisteminin sonlandırılması bekleniyordu. Fakat Clubhouse’a katılmak için davet sistemi şu anda hala aktif.

Clubhouse’un Şaşırtan Değeri Ortaya Çıktı
Detayları Keşfedin

Bu Zamana Kadar Bir Sürü Rakibi Çıktı

Yalnızca davetle kullanılabilen uygulama; kullanıcıların moderatörler, konuşmacılar ve dinleyicilerle bir oda başlatmasına olanak tanıyor. Bununla birlikte, Mart 2020’de ilk piyasaya çıktığında, Clubhouse büyük bir pazarın tamamına sahipti. Ancak o zamandan sonra Twitter’ın Spaces gibi uygulamaları çıkınca bir rekabet ortamı oluştu.

clubhouse

Ayrıca Clubhouse’un Android uygulaması, çoğu Android telefon kullancısı tarafından deneyimlenemeyecek. Çünkü Clubhouse’un Google Play Store sayfasında yazan bilgiye göre, uygulamayı kullanmak için minimum Android 8 işletim sistemi gerekiyor.

Uygulama şimiden büyük ilgi görmüş durumda. Hatta yeni yeni katılmaya başlayan Android kullancıları için Clubhouse’un müdavimleri tarafından açılan karşılama odaları, şu anda aktif. Siz de Android cihazınıza Clubhouse’u hemen indirmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler